CLASS 1 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 2 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 3 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Joy Bishop, Lightwater |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd John & Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 4 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 5 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Peter Summers, ChippingSodbury |
|
CLASS 6 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 7 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 8 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Edward Spencer, Egginton |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 9 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
|
CLASS 10 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 11 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 12 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 13 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 14 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 15 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd George Elder, Cardiff |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 16 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 17 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 18 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 19 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Joy Bishop, Lightwater |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 20 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 21 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
2nd Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
3rd Simon Bond, Hartpury |
|
CLASS 22 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Clive Dart, Henfield |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 23 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 24 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd John & Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 25 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 26 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 27 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 28 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
2nd Chris Bowyer, Chaddesden |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 29 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 30 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd David Charlton, Derby |
|
CLASS 31 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 32 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 33 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 34 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 35 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 36 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John & Clare Dower, Frodsham |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 37 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 41 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 42 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd John & Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 43 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 44 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 45 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 46 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Dorothy Sample, Devizes |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Edward Spencer, Egginton |
|
CLASS 47 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 48 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Dorothy Sample, Devizes |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 49 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 50 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 51 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Chris Bowyer, Chaddesden |
3rd John & Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 52 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 53 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 54 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 55 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Clive Dart, Henfield |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 56 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 57 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 58 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 59 | 3-pan | 8 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
3rd John Dixon, East Leake |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 60 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 61 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 62 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 63 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd John & Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 64 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd David Charlton, Derby |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 65 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 66 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 67 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 71 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 72 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 73 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 74 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lawrence Peet, Harrogate |
|
CLASS 75 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 76 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Sonia Morris, Stourbridge |
|
CLASS 77 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 78 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 79 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 80 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 81 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Audrey Dart, Henfield |
|
CLASS 82 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 83 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Lawrence Peet, Harrogate |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 84 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 85 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Tony Bennett, Broadstone |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 86 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Bennett, Broadstone |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Sonia Morris, Stourbridge |
|
CLASS 87 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Bennett, Broadstone |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 88 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Audrey Dart, Henfield |
2nd Bob Worsley, Woodford |
3rd Lawrence Peet, Harrogate |
|
CLASS 89 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 91 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Lawrence Peet, Harrogate |
|
CLASS 92 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lawrence Peet, Harrogate |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 93 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lawrence Peet, Harrogate |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 94 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 95 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Sonia Morris, Stourbridge |
|
CLASS 96 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Lawrence Peet, Harrogate |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 97 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Lawrence Peet, Harrogate |
3rd Audrey Dart, Henfield |
|
CLASS 98 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 99 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 100 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Tony Bennett, Broadstone |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 101 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 102 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 103 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 104 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Lawrence Peet, Harrogate |
|
CLASS 111 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 112 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 113 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 114 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 115 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 116 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Neville Morris, Stourbridge |
2nd Gillian Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 117 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Neville Morris, Stourbridge |
2nd Mark Lee, Beeston |
|
CLASS 118 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 119 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 120 | 1-pan | 0 entries |
| | |