CLASS 1 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 2 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 3 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd John Dixon, East Leake |
3rd Don Peace, Yarm |
|
CLASS 4 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 5 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st John Richards, Hexham |
|
CLASS 6 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 7 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 8 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
|
CLASS 9 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Edward Spencer, Egginton |
2nd Edward Barraclough, Bradford |
3rd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 10 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 11 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 12 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 13 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 14 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
1st David Boyd, Powburn |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 15 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 16 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 17 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd John Richards, Hexham |
|
CLASS 18 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 19 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Hood, Hetton-le-Hole |
2nd David Hoare, Lyminge |
3rd Brenda Nickels, Malvern |
|
CLASS 20 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 21 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 22 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Della Kerr, Darlington |
3rd John Richards, Hexham |
|
CLASS 23 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Richards, Hexham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 24 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 25 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 26 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Furneaux, LUCTON |
2nd Wilma & Jim Wright, Southport |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 27 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 28 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 29 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 30 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 31 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 32 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 33 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Edward Spencer, Egginton |
2nd David Charlton, Derby |
|
CLASS 34 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Rosina Abbiss, Harpenden |
3rd Igor Bronstein, Oxford |
|
CLASS 35 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 36 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Trevor Harding, Ferryhill |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 37 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Tim Lever, Aberconway Nurs |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Wilma & Jim Wright, Southport |
|
CLASS 38 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Rod & Shirley Johnson, Bollington |
2nd Wilma & Jim Wright, Southport |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 39 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 40 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 41 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 42 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 43 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 44 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 45 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 46 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John & Clare Dower, Frodsham |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 50 | 6-pan | 2 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Brian Burrow, Lancaster |
|
CLASS 51 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Peter Hood, Hetton-le-Hole |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 52 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 53 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Brian Burrow, Lancaster |
|
CLASS 54 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st John Richards, Hexham |
|
CLASS 55 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd David Boyd, Powburn |
3rd Peter Summers, ChippingSodbury |
|
CLASS 56 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Brian Burrow, Lancaster |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 57 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 58 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 59 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
2nd Paddy Smith, Navan |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 60 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 61 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 62 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 63 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 64 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 65 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 66 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 67 | 1-pan | 2 entries |
| | |
CLASS 68 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd David Hoare, Lyminge |
3rd Peter Hood, Hetton-le-Hole |
|
CLASS 69 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 70 | 3-pan | 11 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd George Elder, Cardiff |
3rd Jim McGregor, Worcester |
|
CLASS 71 | 1-pan | 13 entries |
| |
1st Chris Lilley, North Anston |
2nd Ju Bramley, Chesterfield |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 72 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 73 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 74 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Michael Chadwick, Tonbridge |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 75 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Peter Furneaux, LUCTON |
|
CLASS 76 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Janet Aspland, Stourbridge |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 77 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
3rd Peter Furneaux, LUCTON |
|
CLASS 78 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Peter Furneaux, LUCTON |
2nd Rod & Shirley Johnson, Bollington |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 79 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 80 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
3rd Liam Byrne, Dublin 16 |
|
CLASS 81 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 82 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 83 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 84 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 85 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Brian Burrow, Lancaster |
|
CLASS 86 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Michael Chadwick, Tonbridge |
3rd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 87 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Igor Bronstein, Oxford |
|
CLASS 90 | 6-pan | 1 entry |
| |
2nd Peter Taggart, Belper |
|
CLASS 91 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Brenda Nickels, Malvern |
|
CLASS 92 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Bob Fenwick, Woking |
2nd Peter Taggart, Belper |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 93 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 94 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd David & Liz Livermore, Barley |
|
CLASS 95 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob Fenwick, Woking |
2nd Steve Walters, Shelley |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 96 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 97 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob Fenwick, Woking |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
3rd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 98 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 99 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Brenda Nickels, Malvern |
|
CLASS 100 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Brenda Nickels, Malvern |
|
CLASS 101 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 102 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Peter Taggart, Belper |
|
CLASS 103 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Brenda Nickels, Malvern |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 104 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Peter Taggart, Belper |
|
CLASS 105 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Hardy, Sible Hedingham |
2nd Brenda Nickels, Malvern |
|
CLASS 106 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 107 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Colin& Kathleen Billington, Chipping |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Peter Hardy, Sible Hedingham |
3rd John Kirk, Rotherham |
|
CLASS 108 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 109 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 110 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Igor Bronstein, Oxford |
3rd Steve Walters, Shelley |
|
CLASS 111 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st David & Liz Livermore, Barley |
2nd Brenda Nickels, Malvern |
3rd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 112 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 115 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Bob Fenwick, Woking |
3rd Tony Stanley, Darlington |
|
CLASS 116 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Bob Fenwick, Woking |
2nd Joseph Bramley, Chesterfield |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 117 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Igor Bronstein, Oxford |
|
CLASS 118 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
3rd Steve Walters, Shelley |
|
CLASS 119 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Bob Fenwick, Woking |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Joseph Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 120 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 121 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 122 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 123 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Joseph Bramley, Chesterfield |
2nd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 124 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
3rd Brenda Nickels, Malvern |
|
CLASS 125 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
3rd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 126 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Peter Summers, ChippingSodbury |
2nd Bob Worsley, Woodford |
3rd Bob Fenwick, Woking |
|
CLASS 127 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
|
CLASS 130 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 131 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 132 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 133 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 134 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 135 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 136 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 137 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 138 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 139 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 140 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 141 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 142 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 201 | 3-picture | 6 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 203 | 3-picture | 6 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd John Hill, Worcester |
3rd Kit Strange, London |
|
CLASS 204 | 1-picture | 6 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Kit Strange, London |
|
CLASS 205 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 206 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Jon Evans, Farnham |
2nd Kit Strange, London |
|
CLASS 207 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
1st Kit Strange, London |
2nd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 208 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 210 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
|
CLASS 211 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 212 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Joan Bradbury, Elwick |
2nd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 213 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 220 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 221 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 222 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 223 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 224 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 225 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 226 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 227 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
2nd Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 228 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 229 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 230 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 231 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 232 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 233 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
2nd Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 234 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 235 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 236 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 237 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 250 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd John Hill, Worcester |
3rd David Livermore, Barley |
|
CLASS 251 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd John Hill, Worcester |
3rd David Livermore, Barley |
|
CLASS 252 | 3-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 253 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 254 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 255 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 256 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd John Hill, Worcester |
3rd David Livermore, Barley |
|
CLASS 257 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 270 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 271 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 272 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 273 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 274 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 275 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 276 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 277 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 278 | 1-picture | 0 entries |
| | |