CLASS 1 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 2 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 3 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
3rd Don Peace, Yarm |
|
CLASS 4 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 5 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 6 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 7 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 8 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 9 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
|
CLASS 10 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 11 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Jim McGregor, Worcester |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 12 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 13 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st George Elder, Cardiff |
|
CLASS 14 | 3-pan | 2 entries |
| |
2nd Clive Dart, Henfield |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 15 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
3rd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 16 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 17 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 18 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 19 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 20 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 21 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd David Richards, Cheltenham |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 22 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 23 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 24 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 25 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 26 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
3rd Paul Street, Derby |
|
CLASS 27 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Carol Kellett, Chorley |
|
CLASS 28 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 29 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 30 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 31 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 32 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 33 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Instone, Leeds |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 34 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 35 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Peter Hood, Hetton-le-Hole |
|
CLASS 38 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 39 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 40 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 41 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ju Bramley, Chesterfield |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 42 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 43 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Tommy Anderson, Kendal |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 44 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Ju Bramley, Chesterfield |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 45 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 46 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 47 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 48 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
3rd John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 49 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 50 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd George Elder, Cardiff |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 51 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 52 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 53 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 54 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 55 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
|
CLASS 56 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 57 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 58 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 59 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 60 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 61 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Don Peace, Yarm |
|
CLASS 62 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 63 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 64 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 65 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 66 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd David Richards, Cheltenham |
|
CLASS 67 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd David Richards, Cheltenham |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 68 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 69 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 72 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 73 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
|
CLASS 74 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 75 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 76 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Steve Walters, Shelley |
|
CLASS 77 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
|
CLASS 78 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 79 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 80 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 81 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
3rd David & Liz Livermore, Barley |
|
CLASS 82 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
2nd Bob Worsley, Woodford |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 83 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 84 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Audrey Dart, Henfield |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 85 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Audrey Dart, Henfield |
3rd Jackie Street, Derby |
|
CLASS 86 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Steve Walters, Shelley |
3rd Paul Street, Derby |
|
CLASS 87 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Jackie Street, Derby |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 88 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 89 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd David & Liz Livermore, Barley |
|
CLASS 90 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Bob Worsley, Woodford |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 91 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Bob Worsley, Woodford |
3rd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 92 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
3rd David & Liz Livermore, Barley |
|
CLASS 96 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 97 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 98 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 99 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
3rd Roy Skidmore, Solihull |
|
CLASS 100 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Steve Walters, Shelley |
2nd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 101 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Steve Walters, Shelley |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 102 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 103 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 104 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 108 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 109 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 110 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Adam Bramley, Chesterfield |
2nd Ian Sutton, Nottingham |
3rd Roy Skidmore, Solihull |
|
CLASS 111 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 112 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 113 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 114 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mark Lee, Beeston |
2nd Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 115 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Roy Skidmore, Solihull |
2nd Ian Sutton, Nottingham |
|
CLASS 116 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 117 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Dave Kennedy, Tutbury |
|
CLASS 118 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 119 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 120 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mark Lee, Beeston |
2nd Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 121 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Adam Bramley, Chesterfield |
|