CLASS 1 | 6-pan | 2 entries |
| | |
CLASS 2 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 3 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd David Hoare, Lyminge |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 4 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 5 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 6 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 7 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 8 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
|
CLASS 9 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 10 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 11 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 12 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 13 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 14 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 15 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 16 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Rosina Abbiss, Harpenden |
3rd George Elder, Cardiff |
|
CLASS 17 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 18 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 19 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 20 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Maureen Ledgerton, Braintree |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 21 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Leslie Cheeseman, Henfield |
3rd David Hoare, Lyminge |
|
CLASS 22 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 23 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 24 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Michael Chadwick, Tonbridge |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 25 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 26 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jim McGregor, Worcester |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 27 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st David Philbey, Petersfield |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 28 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 29 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd John Kemp, Headcorn |
|
CLASS 30 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 31 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 32 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 33 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Peter ABBISS, Harpenden |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 34 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 35 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 36 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 37 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 38 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 39 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Maureen Ledgerton, Braintree |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 40 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 41 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Leslie Cheeseman, Henfield |
|
CLASS 42 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Leslie Cheeseman, Henfield |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 43 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Cliff Walker, Crayford |
|
CLASS 44 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 45 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 46 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 47 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 48 | 6-pan | 2 entries |
| |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 49 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Joy Bishop, Lightwater |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 50 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 51 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 52 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 53 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 54 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 55 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 56 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Michael Chadwick, Tonbridge |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 57 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Robin Alabaster, Rayleigh |
|
CLASS 58 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 59 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 60 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 61 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 62 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 63 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Leslie Cheeseman, Henfield |
3rd Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 64 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 65 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 66 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd George Elder, Cardiff |
|
CLASS 67 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Jim McGregor, Worcester |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 68 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 69 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 70 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Michael Chadwick, Tonbridge |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 71 | 3-pan | 2 entries |
| |
2nd George Elder, Cardiff |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 72 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st John Kemp, Headcorn |
2nd Jim McGregor, Worcester |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 73 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 74 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 75 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 76 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 77 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 78 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd John Kemp, Headcorn |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 79 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 80 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 81 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 82 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd David Hoare, Lyminge |
|
CLASS 83 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 84 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 85 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Kemp, Headcorn |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 86 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd David Hoare, Lyminge |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 88 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 89 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Audrey Dart, Henfield |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 90 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alex O'Sullivan, Mark Cross |
2nd John Millen, Maidstone |
|
CLASS 91 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 92 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 93 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd David & Liz Livermore, Barley |
|
CLASS 94 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 95 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
3rd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 96 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
3rd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 97 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Jenkins, Maidstone |
2nd John Millen, Maidstone |
|
CLASS 98 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd David Livermore, Barley |
|
CLASS 99 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 100 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 101 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Audrey Dart, Henfield |
2nd David & Liz Livermore, Barley |
3rd Cliff Walker, Crayford |
|
CLASS 102 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 103 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 104 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 105 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 106 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Hardy, Sible Hedingham |
2nd Cliff Walker, Crayford |
|
CLASS 107 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cliff Walker, Crayford |
2nd Maurice Bacon, Silver End |
3rd David & Liz Livermore, Barley |
|
CLASS 108 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st David & Liz Livermore, Barley |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 109 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Cliff Walker, Crayford |
|
CLASS 110 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Audrey Dart, Henfield |
2nd John Millen, Maidstone |
|
CLASS 111 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
3rd Cliff Walker, Crayford |
|
CLASS 112 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 113 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Hardy, Sible Hedingham |
2nd Chris Gifford, Wilmington |
|
CLASS 114 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Chris Gifford, Wilmington |
3rd David & Liz Livermore, Barley |
|
CLASS 115 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 116 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Audrey Dart, Henfield |
2nd Chris Gifford, Wilmington |
3rd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 117 | 1-pan | 5 entries |
| |
2nd John Millen, Maidstone |
3rd Audrey Dart, Henfield |
|
CLASS 118 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Maurice Bacon, Silver End |
2nd Michael Dyer, Rudgwick |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 119 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st David & Liz Livermore, Barley |
2nd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 120 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd John Millen, Maidstone |
3rd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 121 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Chris Gifford, Wilmington |
|
CLASS 122 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Cliff Walker, Crayford |
3rd John Millen, Maidstone |
|
CLASS 125 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
|
CLASS 126 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosemary Hillyar, High Hurstwood |
2nd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
|
CLASS 127 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
3rd James Lintott, Guildford |
|
CLASS 128 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 129 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alex O'Sullivan, Mark Cross |
|
CLASS 130 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosemary Hillyar, High Hurstwood |
3rd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
|
CLASS 131 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 132 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st James Lintott, Guildford |
2nd Steven Bratley, London |
|
CLASS 133 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alex O'Sullivan, Mark Cross |
2nd Rosemary Hillyar, High Hurstwood |
|
CLASS 134 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosemary Hillyar, High Hurstwood |
2nd James Lintott, Guildford |
|
CLASS 201 | 3-picture | 7 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Kit Strange, London |
|
CLASS 203 | 3-picture | 7 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 204 | 1-picture | 9 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd CHRIS OATWAY, Newby Bridge |
3rd Alan Blackman, Sandwich |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 205 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
|
CLASS 206 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
|
CLASS 207 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 208 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd John Hill, Worcester |
3rd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
|
CLASS 210 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 211 | 1-picture | 5 entries |
| |
1st Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 212 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
3rd Alan Blackman, Sandwich |
|
CLASS 213 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
3rd Joan & Liam McCaughey, Ballinderry Upp |
|
CLASS 220 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 221 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 222 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 223 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 224 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 225 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Anne Wright, York |
3rd Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 226 | 3-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 227 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 228 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 229 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 230 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 231 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 232 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 233 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
2nd Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 234 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 235 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 236 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 237 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 250 | 3-picture | 6 entries |
| |
1st CHRIS OATWAY, Newby Bridge |
2nd Alan Blackman, Sandwich |
3rd David Livermore, Barley |
|
CLASS 251 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd CHRIS OATWAY, Newby Bridge |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 252 | 3-picture | 2 entries |
| |
2nd John Hill, Worcester |
3rd Alan Oatway, Newby Bridge |
|
CLASS 253 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Alan Oatway, Newby Bridge |
|
CLASS 254 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Alan Blackman, Sandwich |
2nd John Hill, Worcester |
|
CLASS 255 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 256 | 1-picture | 5 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd David Livermore, Barley |
3rd Alan Oatway, Newby Bridge |
|
CLASS 257 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Alan Blackman, Sandwich |
|
CLASS 270 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 271 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 272 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 273 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 274 | 1-picture | 1 entry |
| |
2nd Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 275 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 276 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 277 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Vincent Daniels, Woodford Green |
|
CLASS 278 | 1-picture | 0 entries |
| | |