CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Lorraine&Chris Birchall, Cullompton |
|
CLASS 2 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 3 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 4 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Cyril Dart, Taunton |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 5 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 6 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 7 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 8 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 9 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 10 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 11 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Peter Summers, ChippingSodbury |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 12 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Lorraine&Chris Birchall, Cullompton |
2nd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 13 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 14 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 15 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
3rd Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 16 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 17 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Dorothy Sample, Devizes |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 18 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Michael Sullivan, Brentwood |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 19 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 20 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
2nd Russell Beeson, Broadstone |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 21 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 22 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Simon Bond, Hartpury |
|
CLASS 23 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 24 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 25 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 26 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Don & Heather Hyde, Seend |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 27 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 28 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Russell Beeson, Broadstone |
|
CLASS 29 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 30 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Don & Heather Hyde, Seend |
3rd Tony Bennett, Broadstone |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 31 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 32 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
|
CLASS 33 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 34 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 35 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 38 | 6-pan | 2 entries |
| |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 39 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Peter Farkasch, Sandbach |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 40 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Tim Lever, Aberconway Nurs |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 41 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Dorothy Sample, Devizes |
3rd Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
|
CLASS 42 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 43 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 44 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Lorraine&Chris Birchall, Cullompton |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 45 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Lorraine&Chris Birchall, Cullompton |
|
CLASS 46 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 47 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 48 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Dorothy Sample, Devizes |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Paul Street, Derby |
|
CLASS 49 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
2nd Russell Beeson, Broadstone |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 50 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 51 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Tony Bennett, Broadstone |
|
CLASS 52 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Russell Beeson, Broadstone |
|
CLASS 53 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
3rd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 54 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 55 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 56 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 57 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 58 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 59 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 60 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 61 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 62 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Dorothy Sample, Devizes |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 65 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 66 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Summers, ChippingSodbury |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Paul Street, Derby |
|
CLASS 67 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 68 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 69 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Russell Beeson, Broadstone |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 70 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 71 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 72 | 1-pan | 3 entries |
| |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 73 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Bennett, Broadstone |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 74 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Peter Summers, ChippingSodbury |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Jackie Street, Derby |
|
CLASS 75 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 76 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 77 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Russell Beeson, Broadstone |
2nd Tony Bennett, Broadstone |
3rd Peter Summers, ChippingSodbury |
|
CLASS 78 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Tony Bennett, Broadstone |
|
CLASS 79 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Summers, ChippingSodbury |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 80 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Michael Sullivan, Brentwood |
2nd Jackie Street, Derby |
|
CLASS 83 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Jackie Street, Derby |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 84 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
2nd Paul Street, Derby |
3rd Russell Beeson, Broadstone |
|
CLASS 85 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Tony Bennett, Broadstone |
|
CLASS 86 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 87 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 88 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Michael Sullivan, Brentwood |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 89 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Russell Beeson, Broadstone |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 90 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Tony Bennett, Broadstone |
|
CLASS 91 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 92 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 95 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Igor Bronstein, Oxford |
|
CLASS 96 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Igor Bronstein, Oxford |
|
CLASS 97 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 98 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Igor Bronstein, Oxford |
|
CLASS 99 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st James Lintott, Guildford |
2nd Igor Bronstein, Oxford |
|
CLASS 100 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 101 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 102 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Pennington, Castle Cary |
2nd James Lintott, Guildford |
|
CLASS 230 | 3-picture | 7 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd Christine Hughes, Ringwood |
3rd John & Clare Dower, Frodsham |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 231 | 1-picture | 8 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd John Hill, Worcester |
3rd Ron Baker, Llanarthney |
|
CLASS 232 | 3-picture | 2 entries |
| |
2nd John Hill, Worcester |
3rd John & Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 233 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st John & Clare Dower, Frodsham |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 234 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st John Hill, Worcester |
2nd John & Clare Dower, Frodsham |
3rd Ian Smith, Birmingham |
|
CLASS 235 | 1-picture | 6 entries |
| |
1st Christine Hughes, Ringwood |
2nd John Hill, Worcester |
2nd Kit Strange, London |
3rd David Hughes, Ringwood |
|
CLASS 236 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st John & Clare Dower, Frodsham |
2nd John Hill, Worcester |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 237 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st John & Clare Dower, Frodsham |
1st Christine Hughes, Ringwood |
3rd John Hill, Worcester |
3rd David Hughes, Ringwood |
|
CLASS 238 | 3-picture | 5 entries |
| |
1st John & Clare Dower, Frodsham |
2nd Kit Strange, London |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 239 | 1-picture | 7 entries |
| |
1st Gerry Hirst, Fleet |
2nd John Hill, Worcester |
2nd Kit Strange, London |
3rd Ian Smith, Birmingham |
|