CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Chris Lilley, North Anston |
|
CLASS 2 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd David Charlton, Derby |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 3 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Mark Childerhouse, Brigg |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 4 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 5 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Brian & Jo Walker, Solihull |
|
CLASS 6 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Gavin Moore, Dublin 18 |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 7 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
|
CLASS 8 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 9 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Liam Byrne, Dublin 16 |
|
CLASS 10 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 11 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st David Richards, Cheltenham |
|
CLASS 12 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 13 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 14 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Peter Farkasch, Sandbach |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 15 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st John Harrison, Tipton |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 16 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Billy Moore, Dublin 14 |
2nd Dave Mountfort, Derby |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 17 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Mark Childerhouse, Brigg |
|
CLASS 18 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Colin & Elaine Barr, High Wycombe |
|
CLASS 19 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 20 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 21 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Sharpe, Flamstead |
2nd Graham Nicholls, Timsbury |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 22 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd David Charlton, Derby |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 23 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Colin & Elaine Barr, High Wycombe |
2nd Wilma & Jim Wright, Southport |
3rd Ian Sharpe, Flamstead |
|
CLASS 24 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
2nd John Harrison, Tipton |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 25 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 26 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Colin & Elaine Barr, High Wycombe |
2nd Ian Sharpe, Flamstead |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 27 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 28 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 29 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 30 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
2nd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 31 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 32 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 33 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ian Sharpe, Flamstead |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 34 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st David Richards, Cheltenham |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 35 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 36 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 37 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Colin & Elaine Barr, High Wycombe |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Billy Moore, Dublin 14 |
|
CLASS 38 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 39 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 40 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd David Charlton, Derby |
|
CLASS 41 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 42 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Graham Nicholls, Timsbury |
3rd Brian & Jo Walker, Solihull |
|
CLASS 50 | 6-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 51 | 3-pan | 7 entries |
| |
1st David Charlton, Derby |
2nd Edward Spencer, Egginton |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 52 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Edward Spencer, Egginton |
|
CLASS 53 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 54 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Rod & Shirley Johnson, Bollington |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 55 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Liam Byrne, Dublin 16 |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 56 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 57 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd David Richards, Cheltenham |
|
CLASS 58 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 59 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Richard Clements, Pershore |
|
CLASS 60 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Ivan Pinnick, Cowes - I.o.W. |
|
CLASS 61 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 62 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 63 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd John Harrison, Tipton |
|
CLASS 64 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Richard Clements, Pershore |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 65 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian & Jo Walker, Solihull |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 66 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Janet Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 67 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 68 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Don Peace, Yarm |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 69 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Don Peace, Yarm |
|
CLASS 70 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 71 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Ian Sharpe, Flamstead |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 72 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 73 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Wilma & Jim Wright, Southport |
3rd Don Peace, Yarm |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 74 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Sharpe, Flamstead |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 75 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st David Charlton, Derby |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 76 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
2nd Liam Byrne, Dublin 16 |
3rd Ian Leslie, Bangor |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 77 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ron & Hilary Price, Eccles |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 78 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Don Peace, Yarm |
|
CLASS 79 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 80 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 81 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 82 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 83 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mark Childerhouse, Brigg |
|
CLASS 84 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Ian Sharpe, Flamstead |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 85 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 86 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 87 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Paul Street, Derby |
|
CLASS 90 | 6-pan | 1 entry |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 91 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 92 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Michael Clement, Wolverhampton |
1st Brenda Worsley, Woodford |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Nigel Southall, Alcester |
|
CLASS 93 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 94 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 95 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 96 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 97 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 98 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 99 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nigel Southall, Alcester |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 100 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 101 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Andrew Ward, Wisbech |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 102 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 103 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 104 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Andrew Ward, Wisbech |
2nd Jackie Street, Derby |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 105 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Andrew Ward, Wisbech |
3rd Nigel Southall, Alcester |
|
CLASS 106 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 107 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
2nd Judith Rhymes, Tewkesbury |
3rd Nigel Southall, Alcester |
|
CLASS 108 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
2nd Andrew Ward, Wisbech |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 110 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Judith Rhymes, Tewkesbury |
|
CLASS 111 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jackie Street, Derby |
2nd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 112 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 113 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 114 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 115 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Nigel Southall, Alcester |
2nd Sonia & Neville Morris, Stourbridge |
3rd Andrew Ward, Wisbech |
|
CLASS 116 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 117 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 118 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Michael Clement, Wolverhampton |
3rd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 119 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 120 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Colin& Kathleen Billington, Chipping |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Jackie Street, Derby |
|
CLASS 121 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
2nd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 131 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 132 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Andrew Tomkinson, Hereford |
|
CLASS 133 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Sonia Morris, Stourbridge |
2nd Rosemary Southall, Alcester |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 134 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Sonia Morris, Stourbridge |
2nd Andrew Tomkinson, Hereford |
|
CLASS 135 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 136 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Neville Morris, Stourbridge |
2nd Sonia Morris, Stourbridge |
3rd Bob Worsley, Woodford |
|
CLASS 137 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 138 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob Worsley, Woodford |
2nd Pauline Carless, Redditch |
3rd Brenda Worsley, Woodford |
|
CLASS 139 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 140 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosemary Southall, Alcester |
2nd Sonia Morris, Stourbridge |
|
CLASS 141 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Pauline Carless, Redditch |
|
CLASS 142 | 1-pan | 0 entries |
| | |