CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 2 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
2nd Don Peace, Yarm |
|
CLASS 3 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Tony Rymer, Wormald Green |
|
CLASS 4 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 5 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 6 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 7 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd John Richards, Hexham |
|
CLASS 8 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st John Richards, Hexham |
|
CLASS 9 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 10 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
|
CLASS 11 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ju Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 12 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
|
CLASS 13 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 14 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 15 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 16 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 17 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Cliff Booker, Whitworth |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Jackie Murray, Little Bytham |
|
CLASS 18 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
2nd Edward Barraclough, Bradford |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 19 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 20 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 21 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Tony Rymer, Wormald Green |
|
CLASS 22 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Alan Spenceley, Whitby |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Jim McGregor, Worcester |
|
CLASS 23 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian & Jo Walker, Solihull |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Chris Lilley, North Anston |
|
CLASS 24 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 25 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 26 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 27 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Chris Lilley, North Anston |
|
CLASS 28 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 29 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 30 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 31 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
|
CLASS 32 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
|
CLASS 33 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Cliff Booker, Whitworth |
2nd Peter Hood, Hetton-le-Hole |
|
CLASS 34 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
|
CLASS 35 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 36 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 37 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Dave Riley, Kendal |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 38 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 39 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 40 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 41 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 42 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 43 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 44 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 45 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 46 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 47 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ju Bramley, Chesterfield |
2nd Dave Mountfort, Derby |
3rd Jackie Murray, Little Bytham |
|
CLASS 48 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John & Clare Dower, Frodsham |
2nd Peter Hood, Hetton-le-Hole |
3rd Carol Kellett, Chorley |
|
CLASS 49 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 50 | 3-pan | 9 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 51 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 52 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 53 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd John Bunn, Middlesborough |
3rd Ju Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 54 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Brian Burrow, Lancaster |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 55 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Geoff Mawson, Dronfield |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 56 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Richards, Hexham |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 57 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 58 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Peter Farkasch, Sandbach |
3rd Frank & Barbara Hoyle, Chipping |
|
CLASS 59 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
3rd John Bunn, Middlesborough |
3rd Tony Rymer, Wormald Green |
|
CLASS 60 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 61 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Dave Riley, Kendal |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Chris Lilley, North Anston |
|
CLASS 62 | 1-pan | 14 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Ian Instone, Leeds |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 63 | 1-pan | 15 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Peter Hood, Hetton-le-Hole |
|
CLASS 64 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 65 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 66 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd Clare Oates, Scunthorpe |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 67 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 68 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 69 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 70 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Jim McGregor, Worcester |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
3rd Robert Rolfe, Nottingham |
|
CLASS 71 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 72 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 73 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 74 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 75 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Tim Lever, Aberconway Nurs |
2nd Trevor Harding, Skelton |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 76 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 77 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 78 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 79 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 80 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 81 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 82 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 83 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
3rd John & Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 84 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 85 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Brian Burrow, Lancaster |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Peter Hood, Hetton-le-Hole |
|
CLASS 86 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Alan Spenceley, Whitby |
|
CLASS 87 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Brian Burrow, Lancaster |
3rd Robert Rolfe, Nottingham |
|
CLASS 88 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd John Dixon, East Leake |
3rd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 89 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 91 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 92 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Andrew Ward, Wisbech |
3rd Tony Taziker, Thornton |
|
CLASS 93 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 94 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Tony Taziker, Thornton |
|
CLASS 95 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Taziker, Thornton |
2nd Norman Davies, Bacup |
3rd Norma Pagdin, Elwick |
|
CLASS 96 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 97 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Norman Davies, Bacup |
2nd Tony Taziker, Thornton |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 98 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 99 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 100 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Norman Davies, Bacup |
2nd Andrew Ward, Wisbech |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 101 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 102 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 103 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Heather Barraclough, Bradford |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Norman Davies, Bacup |
|
CLASS 104 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
2nd Norman Davies, Bacup |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 105 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Norman Davies, Bacup |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 106 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Joseph Bramley, Chesterfield |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 111 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 112 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Norman Davies, Bacup |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 113 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Taziker, Thornton |
2nd Andrew Ward, Wisbech |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 114 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 115 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 116 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Norma Pagdin, Elwick |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 117 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 118 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Andrew Ward, Wisbech |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 119 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Michael Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 120 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 121 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Norman Davies, Bacup |
2nd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 122 | 1-pan | 2 entries |
| | |
CLASS 123 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Taziker, Thornton |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 124 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Stanley, Darlington |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Colin& Kathleen Billington, Chipping |
|
CLASS 131 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Margaret Taziker, Thornton |
2nd Robert worsley, Stockport |
3rd Gavin Sowerby, Mablethorpe |
|
CLASS 132 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robert worsley, Stockport |
2nd Joseph Bramley, Chesterfield |
3rd John Kirk, Rotherham |
3rd Margaret Taziker, Thornton |
|
CLASS 133 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Joseph Bramley, Chesterfield |
2nd Robert worsley, Stockport |
3rd Gavin Sowerby, Mablethorpe |
|
CLASS 134 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 135 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 136 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Kirk, Rotherham |
2nd Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 137 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Robert worsley, Stockport |
2nd Adam Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 138 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Robert worsley, Stockport |
|
CLASS 139 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Robert worsley, Stockport |
2nd John Kirk, Rotherham |
3rd Margaret Taziker, Thornton |
|
CLASS 140 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Joseph Bramley, Chesterfield |
2nd Margaret Taziker, Thornton |
|
CLASS 141 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 142 | 1-pan | 0 entries |
| | |