CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 2 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 3 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Cyril Dart, Taunton |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 4 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 5 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Mr H Kaupert, Lamberhurst |
|
CLASS 6 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 7 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 8 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 9 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 10 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 11 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 12 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 13 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 14 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 15 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 16 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
2nd Rosina Abbiss, Harpenden |
3rd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 17 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
|
CLASS 18 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
3rd Mr H Kaupert, Lamberhurst |
|
CLASS 19 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
2nd David Hoare, Lyminge |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 20 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st David Hoare, Lyminge |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Ruth & Alan Jones, Rivenhall |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 21 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 22 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 23 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 24 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 25 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 26 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 27 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 28 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 29 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 30 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 31 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
|
CLASS 32 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 33 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 34 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 35 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 36 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 37 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd David Hoare, Lyminge |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 38 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Leslie Cheeseman, Henfield |
3rd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 39 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 40 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 41 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 42 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Michael Sullivan, Brentwood |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Leslie Cheeseman, Henfield |
|
CLASS 43 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 44 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 45 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 46 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 47 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st David Philbey, Petersfield |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
|
CLASS 48 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 49 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Eric Jarrett, Stroud |
2nd John Kemp, Headcorn |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 50 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 51 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 52 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 53 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 54 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Michael Chadwick, Tonbridge |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 55 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 56 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Alan Blackman, Sandwich |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 57 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 58 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Michael Chadwick, Tonbridge |
3rd Alan Blackman, Sandwich |
|
CLASS 59 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 60 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 61 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 62 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 63 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
2nd Maureen Ledgerton, Braintree |
3rd David Hoare, Lyminge |
|
CLASS 64 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st David Hoare, Lyminge |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 65 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 66 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 67 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Colin Rogers, Holloway |
3rd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 68 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 69 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Michael Chadwick, Tonbridge |
|
CLASS 70 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Michael Chadwick, Tonbridge |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 71 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd George Elder, Cardiff |
|
CLASS 72 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ruth & Alan Jones, Rivenhall |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 73 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 74 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 75 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Michael Chadwick, Tonbridge |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Rosina Abbiss, Harpenden |
|
CLASS 76 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 77 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 78 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 79 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st David Philbey, Petersfield |
2nd Ruth & Alan Jones, Rivenhall |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 80 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd David Hoare, Lyminge |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 81 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 82 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 83 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd George Elder, Cardiff |
|
CLASS 84 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 85 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Ruth & Alan Jones, Rivenhall |
|
CLASS 86 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 88 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 89 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Audrey Dart, Henfield |
|
CLASS 90 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Hardy, Sible Hedingham |
2nd Colin Rogers, Holloway |
3rd Peter Jacob, Deal |
|
CLASS 91 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 92 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Peter Hardy, Sible Hedingham |
|
CLASS 93 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 94 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 95 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 96 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 97 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 98 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 99 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Colin Rogers, Holloway |
|
CLASS 100 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Colin Rogers, Holloway |
|
CLASS 101 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Jacob, Deal |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 102 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 103 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 104 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 105 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 106 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Colin Rogers, Holloway |
3rd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 107 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Peter Jacob, Deal |
2nd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
3rd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 108 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 109 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ruth & Alan Jones, Rivenhall |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 110 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Audrey Dart, Henfield |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Michael Dyer, Rudgwick |
|
CLASS 111 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Peter Jacob, Deal |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
3rd Pauline O'Leary, Hawkinge |
|
CLASS 112 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 113 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 114 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Audrey Dart, Henfield |
3rd Michael Sullivan, Brentwood |
|
CLASS 115 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 116 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 117 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Michael Sullivan, Brentwood |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 118 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Colin Rogers, Holloway |
2nd Michael Dyer, Rudgwick |
|
CLASS 119 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Hardy, Sible Hedingham |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 120 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Peter Hardy, Sible Hedingham |
3rd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 121 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Colin Rogers, Holloway |
2nd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 122 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Michael Dyer, Rudgwick |
|
CLASS 125 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Andrew Ward, Wisbech |
|
CLASS 126 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Rosemary Hillyar, Tunbridge Wells |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 127 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Rosemary Hillyar, Tunbridge Wells |
2nd Andrew Ward, Wisbech |
3rd Harold Syms, Sevenoaks |
|
CLASS 128 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Andrew Ward, Wisbech |
2nd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 129 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Rosemary Hillyar, Tunbridge Wells |
2nd Alex O'Sullivan, Mark Cross |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 130 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Brian Sulman, Mildenhall |
3rd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 131 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Brian Sulman, Mildenhall |
2nd Steven Bratley, London |
3rd Maurice Bacon, Silver End |
|
CLASS 132 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Janine Doulton, Folkestone |
2nd Maurice Bacon, Silver End |
3rd Andrew Ward, Wisbech |
|
CLASS 133 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
3rd Rosemary Hillyar, Tunbridge Wells |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 134 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Millen, Maidstone |
2nd Rosemary Hillyar, Tunbridge Wells |
3rd Brian Sulman, Mildenhall |
|
CLASS 201 | 3-picture | 7 entries |
| |
1st John Hill, Worcester |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 203 | 3-picture | 7 entries |
| |
1st Peter Maguire, Gosforth |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 204 | 1-picture | 7 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
1st Peter Maguire, Gosforth |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 205 | 6-picture | 3 entries |
| |
1st Peter Maguire, Gosforth |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Mr V Hucks, Maidstone |
|
CLASS 206 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
3rd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 207 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 209 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 210 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
3rd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 212 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Joan Bradbury, Elwick |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 213 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 214 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 215 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 216 | 6-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 217 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 218 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 220 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 221 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 222 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 223 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 224 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 225 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 226 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 227 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 228 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 229 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhamsted |
|
CLASS 230 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st John Hill, Worcester |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Kit Strange, London |
|
CLASS 231 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Kit Strange, London |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd John Hill, Worcester |
|
CLASS 232 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Mr V Hucks, Maidstone |
|
CLASS 233 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Mr V Hucks, Maidstone |
|
CLASS 234 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 235 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st John Hill, Worcester |
2nd Mr V Hucks, Maidstone |
3rd Kit Strange, London |
|
CLASS 236 | 1-picture | 2 entries |
| |
2nd John Hill, Worcester |
2nd Mr V Hucks, Maidstone |
|
CLASS 237 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 240 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 241 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 242 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 243 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 244 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 245 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 246 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 247 | 1-picture | 0 entries |
| | |