CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 2 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 3 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
1st Derek & Peggy Monk, Sompting |
3rd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
|
CLASS 4 | 1-pan | 4 entries |
| |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 5 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Summers, ChippingSodbury |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 6 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 7 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 8 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
2nd Edward Spencer, Egginton |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 9 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 10 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 11 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd David Richards, Cheltenham |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 12 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 13 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 14 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 15 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 16 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 17 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st David Richards, Cheltenham |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Derek & Peggy Monk, Sompting |
|
CLASS 18 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis Allanson, Bolton |
|
CLASS 19 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Derek & Peggy Monk, Sompting |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 20 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 21 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 22 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 23 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st David Richards, Cheltenham |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 24 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 25 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 26 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 27 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
3rd Elsie & Ivan Willett, Biggleswade |
|
CLASS 28 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
2nd Elsie & Ivan Willett, Biggleswade |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 29 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 30 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Peter Summers, ChippingSodbury |
|
CLASS 31 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 32 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 33 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 34 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 35 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd John Dower, Frodsham |
|
CLASS 36 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 37 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 38 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 39 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Graham Nicholls, Timsbury |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 40 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Eric Jarrett, Stroud |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 41 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 42 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 43 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 44 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd David Richards, Cheltenham |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 45 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 46 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 47 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 48 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 49 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Janet Aspland, Stourbridge |
3rd Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 50 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd George Elder, Cardiff |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 51 | 3-pan | 7 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 52 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Wilma & Jim Wright, Southport |
|
CLASS 53 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Dorothy Sample, Devizes |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 54 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Eric Jarrett, Stroud |
|
CLASS 55 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
|
CLASS 56 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 57 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ann & Michael Morton, Woking |
|
CLASS 58 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 59 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 60 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Derek & Peggy Monk, Sompting |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 61 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Colin Dolding, Hanley Castle |
|
CLASS 62 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Margaret Pickering, Goole |
3rd Colin Dolding, Hanley Castle |
|
CLASS 63 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 64 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
3rd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 65 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 66 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 67 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 68 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 69 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 70 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 71 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 72 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Colin Dolding, Hanley Castle |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 73 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Colin Dolding, Hanley Castle |
|
CLASS 74 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Judith Rhymes, Tewkesbury |
|
CLASS 75 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
3rd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 76 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Tony Hale, Stevenage |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 77 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 78 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Alistair Forsyth, Chepstow |
2nd Clive Dart, Henfield |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 80 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 81 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Douglas Forsyth, Chepstow |
2nd Margaret Pickering, Goole |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 82 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Vera Buck, Goole |
2nd Peter Summers, ChippingSodbury |
3rd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 83 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 84 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 85 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 86 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
3rd Douglas Forsyth, Chepstow |
|
CLASS 87 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 88 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Judith Rhymes, Tewkesbury |
2nd Colin Dolding, Hanley Castle |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 89 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Vera Buck, Goole |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 90 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Colin Dolding, Hanley Castle |
|
CLASS 91 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 92 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 93 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Colin Dolding, Hanley Castle |
2nd Judith Rhymes, Tewkesbury |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 95 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 96 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Tony Hale, Stevenage |
|
CLASS 97 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Chloe Eyre, Grantham |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Tony Hale, Stevenage |
|
CLASS 98 | 1-pan | 2 entries |
| | |
CLASS 99 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Hale, Stevenage |
2nd Nigel Southall, Alcester |
3rd Chloe Eyre, Grantham |
|
CLASS 100 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Tony Hale, Stevenage |
3rd Nigel Southall, Alcester |
|
CLASS 101 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Tony Hale, Stevenage |
|
CLASS 102 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Primrose Upward, Pershore |
2nd Tony Hale, Stevenage |
|
CLASS 103 | 1-pan | 0 entries |
| | |