CLASS 1 | 6-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 2 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 3 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Mark Childerhouse, Brigg |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 4 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 5 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 6 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 7 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Robin Alabaster, Rayleigh |
|
CLASS 8 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 9 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 10 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 11 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 12 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Mark Childerhouse, Brigg |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 13 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Robin Alabaster, Rayleigh |
2nd Ruth Jones, Rivenhall |
|
CLASS 14 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 15 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Robin Alabaster, Rayleigh |
|
CLASS 16 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 17 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Margaret Brine, Rayleigh |
3rd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 18 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 19 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Dick & Valerie Bathe, Ware |
2nd Robin Alabaster, Rayleigh |
3rd Ray Drew, Laindon |
|
CLASS 20 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 21 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 22 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Elsie & Ivan Willett, Biggleswade |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 23 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 24 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Margaret Brine, Rayleigh |
|
CLASS 25 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 26 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 27 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 28 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Robin Alabaster, Rayleigh |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 29 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 30 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 31 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 32 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Elsie & Ivan Willett, Biggleswade |
|
CLASS 33 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Ian Sharpe, St. Albans |
|
CLASS 34 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 35 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 36 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Diane & Phil Blyth, Poringland |
|
CLASS 37 | 1-pan | 2 entries |
| | |
CLASS 41 | 6-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 42 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Robin Alabaster, Rayleigh |
|
CLASS 43 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Joy Bishop, Lightwater |
3rd Ray Drew, Laindon |
|
CLASS 44 | 4-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 45 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 46 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 47 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Robin Alabaster, Rayleigh |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 48 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 49 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John & Jean Morris, Berkhamstead |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 50 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 51 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Mark Childerhouse, Brigg |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 52 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Dick & Valerie Bathe, Ware |
2nd Ray Drew, Laindon |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 53 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 54 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ian Sharpe, St. Albans |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 55 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Robin Alabaster, Rayleigh |
|
CLASS 56 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 57 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 58 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Trevor & Angie Jones, Dickleburgh |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 59 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Alan Newton, Ponteland |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 60 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 61 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Joy Bishop, Lightwater |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 62 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
3rd Robin Alabaster, Rayleigh |
|
CLASS 63 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 64 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 65 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 66 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 67 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 68 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 71 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Robert Amos, Biggleswade |
2nd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 72 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
2nd Alan Jones, Rivenhall |
|
CLASS 73 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 74 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 75 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 76 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 77 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 78 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 79 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 80 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Brendan Wade, Chesham |
|
CLASS 81 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ray Taylor, Beccles |
2nd Alan Jones, Rivenhall |
3rd Tony Hale, Stevenage |
3rd Brendan Wade, Chesham |
|
CLASS 82 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
2nd Clive Dart, Henfield |
3rd Ashley Sadler, Snettisham |
|
CLASS 83 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Tony Hale, Stevenage |
3rd Alan Jones, Rivenhall |
|
CLASS 84 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 85 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Clive Dart, Henfield |
2nd Tony Hale, Stevenage |
3rd Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 86 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Hale, Stevenage |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
3rd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 87 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Hale, Stevenage |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 91 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Robert Amos, Biggleswade |
2nd Ray Taylor, Beccles |
3rd Ruth Jones, Rivenhall |
|
CLASS 92 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Ashley Sadler, Snettisham |
3rd Ray Taylor, Beccles |
|
CLASS 93 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 94 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ashley Sadler, Snettisham |
2nd Anne Vale, Braintree |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 95 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Alan Jones, Rivenhall |
|
CLASS 96 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brendan Wade, Chesham |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
3rd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 97 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ray Taylor, Beccles |
2nd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 98 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 99 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ashley Sadler, Snettisham |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 100 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 101 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
2nd Clive Dart, Henfield |
|
CLASS 106 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 107 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Tony Hale, Stevenage |
|
CLASS 108 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Anne Vale, Braintree |
2nd Tony Hale, Stevenage |
|
CLASS 109 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 110 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Hale, Stevenage |
2nd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 111 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Hale, Stevenage |
2nd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 112 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Hale, Stevenage |
2nd Anne Vale, Braintree |
|
CLASS 113 | 1-pan | 0 entries |
| | |