CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st John Richards, Hexham |
|
CLASS 2 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Alan Spenceley, Whitby |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 3 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 4 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 5 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 6 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tom Green, Rowlands Gill |
2nd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 7 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Geoff Mawson, Dronfield |
|
CLASS 8 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 9 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 10 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Spenceley, Whitby |
2nd Mark Childerhouse, Brigg |
3rd John Richards, Hexham |
|
CLASS 11 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Maurice Church, Pontefract |
3rd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 12 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Les Brown, Southport |
2nd Alan Spenceley, Whitby |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 13 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
2nd Tom Green, Rowlands Gill |
3rd Della Kerr, Darlington |
|
CLASS 14 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Fred & Pat Bundy, Hensall |
3rd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 15 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 16 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 17 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Dick & Valerie Bathe, Ware |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 18 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Richards, Hexham |
2nd Hilary Luker, Windermere |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 19 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 20 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 21 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
|
CLASS 22 | 3-pan | 7 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 23 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 24 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 25 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Dave Newsome, Dronfield |
|
CLASS 26 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 27 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Ian Kidman, Ebchester |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 28 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
2nd Fred & Pat Bundy, Hensall |
3rd Linda Peace, Kirklevington |
|
CLASS 29 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Fred & Pat Bundy, Hensall |
2nd Heather Barraclough, Bradford |
|
CLASS 30 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Dower, Frodsham |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Sue Gill, Stobswood |
|
CLASS 33 | 6-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 34 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Alan Spenceley, Whitby |
|
CLASS 35 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd John Bunn, Middlesborough |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 36 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd John Richards, Hexham |
|
CLASS 37 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Norma Pagdin, Elwick |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 38 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Helen Kidman, Ebchester |
2nd Terry Teal, Ryton |
3rd John Mercer, Bradford |
|
CLASS 39 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Tom Green, Rowlands Gill |
3rd John Mercer, Bradford |
|
CLASS 40 | 1-pan | 13 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Edward Barraclough, Bradford |
3rd Mark Childerhouse, Brigg |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 41 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Dave Mountfort, Derby |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 42 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Instone, Leeds |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 43 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 44 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ron & Hilary Price, Eccles |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 45 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st John Richards, Hexham |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 46 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Dave Mountfort, Derby |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 47 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Mark Childerhouse, Brigg |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 48 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
2nd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 49 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 50 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Les Brown, Southport |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 51 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Wilma & Jim Wright, Southport |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 52 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Wilma & Jim Wright, Southport |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 53 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 54 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
3rd Norma Pagdin, Elwick |
|
CLASS 55 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Lionel Clarkson, Blackpool |
|
CLASS 56 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Alan Newton, Ponteland |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 57 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Tom Green, Rowlands Gill |
|
CLASS 58 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 59 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 60 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd Alan Keay, Birmingham |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 61 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Wilma & Jim Wright, Southport |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 62 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Tom Green, Rowlands Gill |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd John Mercer, Bradford |
|
CLASS 63 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Alan Keay, Birmingham |
3rd Dick & Valerie Bathe, Ware |
|
CLASS 64 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 65 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Dave Newsome, Dronfield |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 66 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 67 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st John Richards, Hexham |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 68 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 69 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 70 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Peter Hood, Hetton-le-Hole |
3rd Eric Rainford, Leeds |
|
CLASS 71 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
|
CLASS 72 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
|
CLASS 75 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 76 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd Jim Watson, Stocksfield |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 77 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Trevor Harding, Skelton |
3rd Tim Harberd, Leeds |
|
CLASS 78 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Joan Bradbury, Elwick |
2nd Maurice Church, Pontefract |
3rd Jim Watson, Stocksfield |
|
CLASS 79 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jim Watson, Stocksfield |
2nd John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 80 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 81 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Mel & Elaine Linney, Wombwell |
3rd Daphne Kent, Harrogate |
|
CLASS 82 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd Tim Harberd, Leeds |
|
CLASS 83 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd Trevor Harding, Skelton |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 84 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 85 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
2nd Jim Watson, Stocksfield |
3rd Mel & Elaine Linney, Wombwell |
|
CLASS 86 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jim Watson, Stocksfield |
|
CLASS 87 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Jim Watson, Stocksfield |
2nd Norma Pagdin, Elwick |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 88 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 89 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 90 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 91 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Mel & Elaine Linney, Wombwell |
2nd Margaret Pickering, Goole |
3rd David & Jean Hardy, Tadcaster |
|
CLASS 92 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Trevor Harding, Skelton |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 93 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 94 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Bunn, Middlesborough |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 95 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st John Bunn, Middlesborough |
2nd Trevor Harding, Skelton |
3rd Colin Dolding, Hanley Castle |
|
CLASS 96 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mandy McLoughlin, Hemsworth |
2nd Sue Gill, Stobswood |
|
CLASS 98 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Jim Watson, Stocksfield |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 99 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Mel & Elaine Linney, Wombwell |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Tim Harberd, Leeds |
|
CLASS 100 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Jim Watson, Stocksfield |
|
CLASS 101 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd Jim Watson, Stocksfield |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 102 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Daphne Kent, Harrogate |
|
CLASS 103 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Carola Young, Stocksfield |
3rd Mel & Elaine Linney, Wombwell |
|
CLASS 104 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Jim Watson, Stocksfield |
2nd Sue Gill, Stobswood |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 105 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
2nd Carola Young, Stocksfield |
|
CLASS 106 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Carola Young, Stocksfield |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 107 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
2nd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 108 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Sue Gill, Stobswood |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Vera Buck, Goole |
|
CLASS 109 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Trevor Harding, Skelton |
2nd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 110 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Colin Dolding, Hanley Castle |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 112 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Colin Dolding, Hanley Castle |
2nd Barry Richardson, Skelton |
3rd Jack Green, Marske |
|
CLASS 113 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Barry Richardson, Skelton |
2nd Tim Harberd, Leeds |
3rd Pamela Anderson, Kendal |
|
CLASS 114 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Barry Richardson, Skelton |
2nd Colin Dolding, Hanley Castle |
3rd Pamela Anderson, Kendal |
|
CLASS 115 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Vera Buck, Goole |
2nd Jack Green, Marske |
|
CLASS 116 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Barry Richardson, Skelton |
2nd Vera Buck, Goole |
3rd Jack Green, Marske |
|
CLASS 117 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 118 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Philip Hughes, Stocksfield |
2nd Vera Buck, Goole |
|
CLASS 119 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Vera Buck, Goole |
2nd Heather Barraclough, Bradford |
3rd Colin Dolding, Hanley Castle |
|
CLASS 120 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mandy McLoughlin, Hemsworth |
2nd Vera Buck, Goole |
|
CLASS 121 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Vera Buck, Goole |
2nd Colin Dolding, Hanley Castle |
3rd Barry Richardson, Skelton |
|
CLASS 122 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Vera Buck, Goole |
3rd Michael McLoughlin, Hemsworth |
|
CLASS 123 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tim Harberd, Leeds |
2nd Mandy McLoughlin, Hemsworth |
|
CLASS 124 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tim Harberd, Leeds |
1st Mandy McLoughlin, Hemsworth |
|