CLASS 1 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 2 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd David Boyd, Newcastle Upon |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 3 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 4 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Linda Pickering, Market Weighton |
3rd David Boyd, Newcastle Upon |
|
CLASS 5 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Mike &Christine Brown , West Kirby |
3rd Linda Pickering, Market Weighton |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 6 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 7 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Alan Chambers, Northampton |
|
CLASS 8 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
2nd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 9 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
2nd Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 10 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 11 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st David Boyd, Newcastle Upon |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Eric Webster, Loughborough |
|
CLASS 12 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
|
CLASS 13 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 14 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 15 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Trevor Jones, Hoddesdon |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 16 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Instone, Leeds |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 17 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 18 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 19 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 20 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 21 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 22 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd John Richards, Hexham |
|
CLASS 23 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 24 | 3-pan | 2 entries |
| |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 25 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd John Saxton, Sutton in Ash. |
3rd Angie Jones, Hoddesdon |
|
CLASS 26 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 27 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 28 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 29 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Instone, Leeds |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 30 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 31 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 32 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd David Boyd, Newcastle Upon |
|
CLASS 33 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 34 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 35 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 38 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 39 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 40 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
2nd David Boyd, Newcastle Upon |
3rd Edward Spencer, Egginton |
|
CLASS 41 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 42 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd David Boyd, Newcastle Upon |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 43 | 3-pan | 7 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 44 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
2nd Alan Chambers, Northampton |
3rd Carol Roberts, Peterborough |
|
CLASS 45 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st David Boyd, Newcastle Upon |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 46 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd John Richards, Hexham |
3rd David Boyd, Newcastle Upon |
|
CLASS 47 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Alan Chambers, Northampton |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 48 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
|
CLASS 49 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st David Boyd, Newcastle Upon |
3rd Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
|
CLASS 50 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 51 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 52 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd John Richards, Hexham |
|
CLASS 53 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Ken Mann, Derby |
|
CLASS 54 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Ken Mann, Derby |
|
CLASS 55 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 56 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 57 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd David Boyd, Newcastle Upon |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 58 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 59 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 60 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 61 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Alan Furness, Hexham |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 62 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Alan Furness, Hexham |
|
CLASS 63 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 64 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 65 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 66 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 67 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st David Boyd, Newcastle Upon |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 68 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd David Boyd, Newcastle Upon |
3rd Ian Robertson, Shaftesbury |
|
CLASS 69 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 72 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 73 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 74 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 75 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 76 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 77 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Paul Street, Derby |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 78 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 79 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 80 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 81 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 82 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Trevor Harding, Skelton |
3rd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 83 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 84 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 85 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd Paul Street, Derby |
3rd Carol Kellett, Chorley |
|
CLASS 86 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Carol Kellett, Chorley |
2nd Paul Street, Derby |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 87 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Trevor Harding, Skelton |
2nd Cyril Wright, Derby |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
3rd Paul Street, Derby |
|
CLASS 88 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Jeff Stuart, Wombwell |
2nd Peter Farkasch, Sandbach |
3rd Ken Mann, Derby |
|
CLASS 89 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Paul Street, Derby |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 90 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul Street, Derby |
2nd Carol Kellett, Chorley |
|
CLASS 91 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 92 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Chris Bowyer, Chaddesden |
2nd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 96 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Jeff Stuart, Wombwell |
|
CLASS 97 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jeff Stuart, Wombwell |
2nd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
3rd Cyril Wright, Derby |
|
CLASS 98 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 99 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Cyril Wright, Derby |
2nd Jeff Stuart, Wombwell |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 100 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 101 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Trevor Harding, Skelton |
3rd Peter Summers, Chipping Sodbur |
|
CLASS 102 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 103 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 104 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Summers, Chipping Sodbur |
2nd Trevor Harding, Skelton |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 108 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Mr.N.R. Nuttall, Wombwell |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 109 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Summers, Chipping Sodbur |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 110 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
2nd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 111 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 112 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 113 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 114 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Judith Rhymes, Tewkesbury |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Mr.N.R. Nuttall, Wombwell |
|
CLASS 115 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Robert Amos, Biggleswade |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Mr.N.R. Nuttall, Wombwell |
3rd Judith Rhymes, Tewkesbury |
|
CLASS 116 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Judith Rhymes, Tewkesbury |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 117 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Robert Amos, Biggleswade |
3rd Brendan Wade, Chesham |
|
CLASS 118 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
2nd Brendan Wade, Chesham |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 119 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
3rd Robert Amos, Biggleswade |
|
CLASS 120 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robert Amos, Biggleswade |
2nd Peter Summers, Chipping Sodbur |
3rd Margaret Pickering, Goole |
|
CLASS 121 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Summers, Chipping Sodbur |
2nd Robin Pickering, Goole |
|