CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 2 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 3 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 4 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 5 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
|
CLASS 6 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 7 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 8 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 9 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 10 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
2nd Dave Mountfort, Derby |
3rd John Harrison, Tipton |
|
CLASS 11 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 12 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 13 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
3rd John Saxton, Sutton in Ash. |
|
CLASS 14 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Brian & Jo Walker, Solihull |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 15 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 16 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Rob Price, Bromsgrove |
3rd Della Kerr, Darlington |
|
CLASS 17 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Brian & Jo Walker, Solihull |
|
CLASS 18 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 19 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 20 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 21 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd John Dower, Frodsham |
3rd Wilma & Jim Wright, Southport |
|
CLASS 22 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 23 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 24 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Della Kerr, Darlington |
|
CLASS 25 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Ron & Hilary Price, Eccles |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 26 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Taylor, Leamington Spa |
|
CLASS 27 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 28 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd John Saxton, Sutton in Ash. |
|
CLASS 29 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ron & Hilary Price, Eccles |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
3rd Jeff Davies, Hellaby |
|
CLASS 30 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 31 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 32 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 33 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 34 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Rob Price, Bromsgrove |
2nd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 35 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 36 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 37 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 38 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Clare Dower, Frodsham |
|
CLASS 39 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 40 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Rod & Shirley Johnson, Bollington |
|
CLASS 41 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ian Instone, Leeds |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 42 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 43 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Brian Burrow, Lancaster |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 44 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Brian Burrow, Lancaster |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 45 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st John Harrison, Tipton |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
3rd Dave Mountfort, Derby |
|
CLASS 46 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
3rd Rob Price, Bromsgrove |
|
CLASS 47 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 48 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 49 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Brian & Jo Walker, Solihull |
|
CLASS 50 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Brian & Jo Walker, Solihull |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Cyril Wright, Derby |
|
CLASS 51 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Vic Aspland, Stourbridge |
|
CLASS 52 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Vic Aspland, Stourbridge |
1st Brian Burrow, Lancaster |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 53 | 1-pan | 6 entries |
| | |
CLASS 54 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Tommy Anderson, Kendal |
2nd Rod & Shirley Johnson, Bollington |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 55 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
3rd Roy & Jean Salt, Chester |
|
CLASS 56 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 57 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Cliff Booker, Whitworth |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 58 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 59 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Dave Riley, Kendal |
2nd Rob Price, Bromsgrove |
3rd Vic Aspland, Stourbridge |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 60 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Clare Oates, Scunthorpe |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 61 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 62 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 63 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Richards, Hexham |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Brian Burrow, Lancaster |
|
CLASS 64 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Brian Burrow, Lancaster |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 65 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Brian Burrow, Lancaster |
|
CLASS 66 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Clare Oates, Scunthorpe |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 67 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Roy & Jean Salt, Chester |
|
CLASS 68 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Rod & Shirley Johnson, Bollington |
|
CLASS 69 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Rod & Shirley Johnson, Bollington |
2nd Dave Mountfort, Derby |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 70 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 71 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 72 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 73 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 74 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 75 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 76 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 77 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 78 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Suzanne Pratt, Stockport |
2nd Cyril Wright, Derby |
|
CLASS 79 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
3rd Mel Linney, Wombwell |
|
CLASS 80 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 81 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mel Linney, Wombwell |
2nd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 82 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jim & Pat Magnall, Macclesfield |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 83 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd Mel Linney, Wombwell |
|
CLASS 84 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 85 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 86 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 87 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mel Linney, Wombwell |
2nd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 88 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd Mel Linney, Wombwell |
3rd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 89 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
2nd Cyril Wright, Derby |
3rd Mel Linney, Wombwell |
|
CLASS 90 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 91 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Jim & Pat Magnall, Macclesfield |
|
CLASS 92 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 93 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 94 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
2nd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 95 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 96 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 97 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 98 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 99 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
3rd Elizabeth Maddock, Wilmslow |
|
CLASS 100 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Margaret Pickering, Goole |
2nd Mel Linney, Wombwell |
|
CLASS 105 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Elaine Linney, Wombwell |
2nd Georgina Instone, Leeds |
3rd D&J Brown, Bradford |
|
CLASS 106 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Brian Marshall, High Lane |
2nd Robin Pickering, Goole |
3rd Elaine Linney, Wombwell |
|
CLASS 107 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
2nd Brian Marshall, High Lane |
3rd Robin Pickering, Goole |
|
CLASS 108 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Penny &John POPE, Hayfield |
2nd Margaret Pickering, Goole |
3rd D&J Brown, Bradford |
|
CLASS 109 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd Penny &John POPE, Hayfield |
3rd Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 110 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Robin Pickering, Goole |
2nd Denise Field, Northwich |
3rd D&J Brown, Bradford |
|
CLASS 111 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
2nd Brian Marshall, High Lane |
3rd D&J Brown, Bradford |
|
CLASS 112 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Georgina Instone, Leeds |
|
CLASS 113 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Brian Marshall, High Lane |
|
CLASS 114 | 1-pan | 1 entry |
| | |