CLASS 1 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 2 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
3rd Paul Ingwersen, East Grinstead |
3rd Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
|
CLASS 3 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 4 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Pat Nicholls, Shoreham by Sea |
|
CLASS 5 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 6 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Cyclamen Soc. |
2nd Pat Nicholls, Shoreham by Sea |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 7 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
3rd Paul Ingwersen, East Grinstead |
|
CLASS 8 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 9 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Derek & Peggy Monk, Sompting |
2nd Alan Edwards, Dorking |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 10 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan Edwards, Dorking |
2nd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 11 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Trevor Jones, Hoddesdon |
|
CLASS 12 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 13 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Wilma & Jim Wright, Southport |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd D Hargreaves, Wargrave |
|
CLASS 14 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 15 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
|
CLASS 16 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Elsie & Ivan Willett, Hitchin |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 17 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 18 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Paul Ingwersen, East Grinstead |
2nd Trevor Jones, Hoddesdon |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 19 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Gerry Downey, Frinton-on-Sea |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 20 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 21 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
2nd Paul Ingwersen, East Grinstead |
3rd Lionel Reuben, North Chailey |
|
CLASS 22 | 1-pan | 6 entries |
| |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 23 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 24 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Mel Linney, Wombwell |
|
CLASS 25 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rod & Jane Leeds, Sudbury |
2nd Mr PC Jones, Dunstable |
|
CLASS 26 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jane Annis, |
2nd Mel Linney, Wombwell |
|
CLASS 27 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 28 | 3-pan | 4 entries |
| |
2nd Barry Tattersall, Twickenham |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 29 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd Pat Nicholls, Shoreham by Sea |
3rd Ray Drew, Laindon |
|
CLASS 30 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Alan Edwards, Dorking |
|
CLASS 31 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Joy Bishop, Lightwater |
|
CLASS 32 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Mr PC Jones, Dunstable |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 33 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
3rd Mr PC Jones, Dunstable |
|
CLASS 34 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Elsie & Ivan Willett, Hitchin |
|
CLASS 35 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Keith & Rachel Lever, Aberconwy Nurse |
2nd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 36 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Edwards, Dorking |
2nd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
3rd John Richards, Hexham |
|
CLASS 37 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Alan Edwards, Dorking |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Robin White, Blackthorn Nurs |
|
CLASS 38 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 39 | 3-pan | 7 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Ian Robertson, Shaftesbury |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 40 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
3rd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
|
CLASS 41 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 42 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd D Hargreaves, Wargrave |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 43 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 44 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Paul Ingwersen, East Grinstead |
|
CLASS 45 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
1st Ian Robertson, Shaftesbury |
2nd Ray Drew, Laindon |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 46 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st George Elder, Cardiff |
|
CLASS 47 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Pat Nicholls, Shoreham by Sea |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 48 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Rod & Jane Leeds, Sudbury |
2nd Alan Edwards, Dorking |
3rd George Elder, Cardiff |
|
CLASS 49 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 51 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 52 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Rosemary Hillyar, High Hurstwood |
|
CLASS 53 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 54 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Peter Furneaux, Hartfield |
|
CLASS 55 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 56 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Peter Furneaux, Hartfield |
|
CLASS 57 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Peter Furneaux, Hartfield |
2nd Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 58 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
3rd Audrey Dart, Henfield |
|
CLASS 59 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Peter Furneaux, Hartfield |
3rd Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 60 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Margaret Brine, Rayleigh |
|
CLASS 61 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 62 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Margaret Brine, Rayleigh |
|
CLASS 63 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 64 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 65 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Margaret Brine, Rayleigh |
|
CLASS 67 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Margaret Brine, Rayleigh |
|
CLASS 68 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
2nd Alan Blackman, Gravesend |
|
CLASS 69 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 70 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Blackman, Gravesend |
2nd Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 71 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 72 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Margaret Brine, Rayleigh |
|
CLASS 73 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 74 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Blackman, Gravesend |
3rd Nadine St. Claire, South Woodham F |
|
CLASS 75 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 80 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Mel Linney, Wombwell |
|
CLASS 81 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Mel Linney, Wombwell |
3rd Michael & Ann Morton, Woking |
|
CLASS 82 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan & Janet Cook, Dinton |
2nd Rosemary Hillyar, High Hurstwood |
|
CLASS 83 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosemary Hillyar, High Hurstwood |
2nd Michael & Ann Morton, Woking |
|
CLASS 84 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Michael & Ann Morton, Woking |
2nd Mel Linney, Wombwell |
3rd Robert Amos, Bedfordshire |
|
CLASS 85 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
|
CLASS 86 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Michael & Ann Morton, Woking |
2nd Clive Dart, Henfield |
3rd Alan Cook, Dinton |
|
CLASS 87 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Michael & Ann Morton, Woking |
2nd Mel Linney, Wombwell |
3rd Robert Amos, Bedfordshire |
|
CLASS 88 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Michael & Ann Morton, Woking |
2nd Alan & Janet Cook, Dinton |
3rd Mel Linney, Wombwell |
|