CLASS 1 | 6-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 2 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 3 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Jim Almond, Shrewsbury |
|
CLASS 4 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
|
CLASS 5 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Peter Erskine, Petersfield |
|
CLASS 6 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 7 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 8 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
2nd David Hoare, Lyminge |
|
CLASS 9 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Edward Barraclough, Bradford |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 10 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
|
CLASS 11 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
2nd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
|
CLASS 12 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Ian Kidman, Ebchester |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 13 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd John Gennard, Loughborough |
3rd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 14 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 15 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Doreen Webster, Loughborough |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 16 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 17 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 18 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 19 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Doreen Webster, Loughborough |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd David Hoare, Lyminge |
|
CLASS 20 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 21 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 22 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 23 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd David Philbey, Petersfield |
3rd Pam Turtle, Sible Hedingham |
|
CLASS 24 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 25 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Clare Oates, Scunthorpe |
2nd Peter Erskine, Petersfield |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 26 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Clare Oates, Scunthorpe |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Dick & Valerie Bathe, Ware |
|
CLASS 27 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 28 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Irene Sentance, Grainthorpe |
2nd Pam Turtle, Sible Hedingham |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 29 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Colin & Elaine Barr, High Wycombe |
|
CLASS 30 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 31 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Dave Charlton, Derby |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Geoff Mawson, Dronfield |
|
CLASS 32 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
|
CLASS 33 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Barry Tattersall, Twickenham |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 34 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Alan Taylor, Leamington Spa |
|
CLASS 35 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 36 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Elsie & Ivan Willett, Hitchin |
|
CLASS 37 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 38 | 1-pan | 13 entries |
| |
1st David Philbey, Petersfield |
1st David Richards, Cheltenham |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 39 | 3-pan | 9 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 40 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Maureen Ledgerton, Braintree |
3rd Don & Heather Hyde, Seend |
|
CLASS 41 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 42 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Ian Kidman, Ebchester |
3rd Geoff Parker, Banbury |
|
CLASS 43 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Ron & Hilary Price, Eccles |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
3rd Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 44 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd Colin & Elaine Barr, High Wycombe |
3rd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
|
CLASS 45 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Mavis & Sam Lloyd, Redditch |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Rosina Abbiss, Harpenden |
|
CLASS 46 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st David Philbey, Petersfield |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 47 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
|
CLASS 48 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd John Gennard, Loughborough |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 49 | 1-pan | 15 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Harold Webb, Royston |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 50 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Dave Charlton, Derby |
2nd David Richards, Cheltenham |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 51 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st David Richards, Cheltenham |
|
CLASS 52 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Terry Mitchell, Ossett |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Ruth Jones, Rivenhall |
|
CLASS 53 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Nigel Fuller, Wadhurst |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
3rd Rod & Shirley Johnson, Bollington |
|
CLASS 54 | 1-pan | 15 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown , West Kirby |
2nd Clare Oates, Scunthorpe |
3rd Geoff Parker, Banbury |
|
CLASS 55 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Richard Jeffery, Wellingborough |
|
CLASS 56 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
3rd Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 57 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd John Dixon, East Leake |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 58 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 59 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Nigel Fuller, Wadhurst |
3rd Rod & Shirley Johnson, Bollington |
|
CLASS 60 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Pat Craven, Yarm |
3rd John Gennard, Loughborough |
|
CLASS 61 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 62 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Alan Furness, Hexham |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Doreen Webster, Loughborough |
|
CLASS 63 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 64 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 65 | 1-pan | 4 entries |
| |
2nd Harold Webb, Royston |
3rd David Hoare, Lyminge |
|
CLASS 66 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd John Grimshaw, Maidenhead |
|
CLASS 67 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 68 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Michael Chadwick, Tonbridge |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
|
CLASS 69 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 70 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Pam Turtle, Sible Hedingham |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
|
CLASS 71 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Clare Oates, Scunthorpe |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 72 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 73 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Irene Sentance, Grainthorpe |
2nd Ian Instone, Leeds |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Don & Heather Hyde, Seend |
|
CLASS 74 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
|
CLASS 75 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ray Drew, Laindon |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Rod & Jane Leeds, Sudbury |
|
CLASS 76 | 1-pan | 15 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 77 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
2nd Ian Kidman, Ebchester |
3rd Ian Instone, Leeds |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 78 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 79 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
3rd Rod & Shirley Johnson, Bollington |
|
CLASS 80 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Peter Erskine, Petersfield |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 81 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 82 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Nigel Fuller, Wadhurst |
|
CLASS 83 | 1-pan | 13 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 84 | 6-pan | 1 entry |
| |
2nd Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 85 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 86 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Trevor Harding, Skelton |
3rd David Porter, Coventry |
|
CLASS 87 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 88 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
2nd Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 89 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 90 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 91 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan Jones, Rivenhall |
2nd Julie Kitson, Royston |
|
CLASS 92 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 93 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 94 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Julie Kitson, Royston |
3rd Carol Kellett, Chorley |
|
CLASS 95 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 96 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 97 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 98 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 99 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Terry Mitchell, Ossett |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 100 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 101 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Trevor Harding, Skelton |
2nd Julie Kitson, Royston |
3rd Catherine Hook, Hitchin |
|
CLASS 102 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 103 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Carol Kellett, Chorley |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Julie Kitson, Royston |
|
CLASS 104 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
2nd Catherine Hook, Hitchin |
3rd Trevor Harding, Skelton |
|
CLASS 105 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Catherine Hook, Hitchin |
2nd Ian Carty, Chesterfield |
3rd Thomas Acton, Leicester |
|
CLASS 106 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Bunn, Middlesborough |
2nd Thomas Acton, Leicester |
3rd Richard Jeffery, Wellingborough |
|
CLASS 107 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Jones, Rivenhall |
|
CLASS 108 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
2nd Ian Carty, Chesterfield |
3rd Brian Ainge, Tipton |
|
CLASS 109 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 110 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Thomas Acton, Leicester |
2nd Richard Jeffery, Wellingborough |
3rd Ian Carty, Chesterfield |
|
CLASS 111 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
2nd Norma Pagdin, Elwick |
3rd David Porter, Coventry |
|
CLASS 112 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
2nd Thomas Acton, Leicester |
3rd Jonathan Mitchell, Ossett |
|
CLASS 113 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd Richard Jeffery, Wellingborough |
3rd David Porter, Coventry |
|
CLASS 114 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Carty, Chesterfield |
2nd Thomas Acton, Leicester |
3rd Alan Jones, Rivenhall |
|
CLASS 115 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd Carol Kellett, Chorley |
3rd Norma Pagdin, Elwick |
|
CLASS 116 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Jones, Rivenhall |
2nd Thomas Acton, Leicester |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 117 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd Jonathan Mitchell, Ossett |
3rd Brian Ainge, Tipton |
|
CLASS 118 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Rosina Abbiss, Harpenden |
2nd David Porter, Coventry |
3rd Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 119 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Rick Lambert, Northampton |
3rd David Porter, Coventry |
|
CLASS 120 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Peter Farkasch, Sandbach |
2nd Rick Lambert, Northampton |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 121 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Peter Farkasch, Sandbach |
3rd Joyce Scott, Hartburn |
|
CLASS 122 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Rick Lambert, Northampton |
|
CLASS 123 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
3rd Cliff Hirst, Stoke-on-Trent |
|
CLASS 124 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 125 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Rick Lambert, Northampton |
|
CLASS 126 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
3rd Rick Lambert, Northampton |
|
CLASS 127 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Joyce Scott, Hartburn |
3rd Peter Farkasch, Sandbach |
|
CLASS 128 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Rick Lambert, Northampton |
|
CLASS 129 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Rick Lambert, Northampton |
|
CLASS 130 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Joyce Scott, Hartburn |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
3rd Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
|
CLASS 131 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Rick Lambert, Northampton |
|
CLASS 132 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Neil Hubbard, Barrow-on-Soar |
2nd Rick Lambert, Northampton |
|
CLASS 200 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 202 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Joan Bradbury, Elwick |
2nd Pete Murray, Stamford |
3rd Sheila Brown, Maidstone |
|
CLASS 204 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Pam Turtle, Sible Hedingham |
|
CLASS 205 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Pam Turtle, Sible Hedingham |
|
CLASS 206 | 6-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
3rd Sheila Brown, Maidstone |
|
CLASS 207 | 3-picture | 5 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Pete Murray, Stamford |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 208 | 1-picture | 5 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Pete Murray, Stamford |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 210 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 211 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 213 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Peter Maguire, Gosforth |
2nd Pete Murray, Stamford |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 214 | 1-picture | 3 entries |
| |
2nd Pete Murray, Stamford |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 215 | 6-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 216 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 217 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 218 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
|
CLASS 219 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
3rd Mr RB Watson, Countesthorpe |
|
CLASS 220 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 221 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 223 | 3-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 224 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd Mr RB Watson, Countesthorpe |
|
CLASS 225 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 226 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 227 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 228 | 1-picture | 1 entry |
| |
2nd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 229 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 230 | 3-picture | 2 entries |
| |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
2nd Jackie Murray, Stamford |
|
CLASS 231 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 232 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 233 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 234 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 235 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 236 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 237 | 1-picture | 1 entry |
| |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 240 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 241 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 242 | 1-picture | 1 entry |
| |
3rd Mr RB Watson, Countesthorpe |
|
CLASS 243 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 244 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Mr RB Watson, Countesthorpe |
|
CLASS 245 | 1-picture | 1 entry |
| |
2nd Mr RB Watson, Countesthorpe |
|
CLASS 246 | 1-picture | 0 entries |
| | |