CLASS 1 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 2 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 3 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John & Jean Morris, Berkhamstead |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 4 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
3rd John Dower, Frodsham |
|
CLASS 5 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd John Dower, Frodsham |
3rd Mike Smith, Hythe Alpines |
|
CLASS 6 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 7 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Alan Spenceley, Whitby |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 8 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mavis Allanson, Bolton |
|
CLASS 9 | 1-pan | 2 entries |
| |
3rd Mavis Allanson, Bolton |
3rd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 10 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 11 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 12 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd Trevor Whitaker, Bradford |
3rd Tony Rymer, Wormald Green |
|
CLASS 13 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 14 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 15 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 16 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Forrest, Blackpool |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 17 | 3-pan | 2 entries |
| |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 18 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Mavis Allanson, Bolton |
|
CLASS 19 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 20 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Irene Sentance, Grainthorpe |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Rob Price, Bromsgrove |
|
CLASS 21 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Mavis Allanson, Bolton |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 22 | 3-pan | 7 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 23 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 24 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Ian Kidman, Ebchester |
3rd Alan Furness, Hexham |
|
CLASS 25 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Harvey Shepherd, Bolton |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 26 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Harvey Shepherd, Bolton |
3rd Sylvia Medd, Shiptonthorpe |
|
CLASS 27 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 28 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Dower, Frodsham |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 29 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 30 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Edward Barraclough, Bradford |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Rob Price, Bromsgrove |
|
CLASS 31 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Ian Kidman, Ebchester |
3rd John Bunn, Middlesborough |
|
CLASS 32 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd John Bunn, Middlesborough |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 33 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 36 | 6-pan | 2 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mavis Allanson, Bolton |
|
CLASS 37 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
3rd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
|
CLASS 38 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
3rd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
|
CLASS 39 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Rob Price, Bromsgrove |
3rd Robert Rolfe, Nottingham |
|
CLASS 40 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 41 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Jean Wilson, Newark |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 42 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 43 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
|
CLASS 44 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Jackie Murray, Stamford |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 45 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 46 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Jack Brownless, Middlesborough |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 47 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 48 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Jack Brownless, Middlesborough |
|
CLASS 49 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Martin Rogerson, Breadsall |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 50 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 51 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 52 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Tony Rymer, Wormald Green |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Linda Pickering, Market Weighton |
|
CLASS 53 | 6-pan | 4 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Hedi & Jim Hancox, Maidenhead |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 54 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Geoff Mawson, Dronfield |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 55 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 56 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd John Dixon, East Leake |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 57 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 58 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd John Dixon, East Leake |
2nd Alan Furness, Hexham |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 59 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Trevor Whitaker, Bradford |
3rd Rob Price, Bromsgrove |
|
CLASS 60 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 61 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John & Jean Morris, Berkhamstead |
2nd Heather Barraclough, Bradford |
|
CLASS 65 | 6-pan | 1 entry |
| |
2nd Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 66 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Hilary Luker, Windermere |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 67 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Hilary Luker, Windermere |
|
CLASS 68 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
3rd Hilary Luker, Windermere |
|
CLASS 69 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 70 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 71 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 72 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Shirley Leighton, Wigton |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 73 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Irene Thorpe, Ripon |
2nd Jon Evans, Farnham |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 74 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Carol Kellett, Chorley |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Shirley Leighton, Wigton |
|
CLASS 75 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Hilary Luker, Windermere |
2nd Shirley Leighton, Wigton |
|
CLASS 76 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Shirley Leighton, Wigton |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Hilary Luker, Windermere |
|
CLASS 77 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Carol Kellett, Chorley |
2nd Hilary Luker, Windermere |
3rd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 78 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Carol Kellett, Chorley |
|
CLASS 79 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
2nd Daphne Kent, Harrogate |
3rd Hilary Luker, Windermere |
|
CLASS 80 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Hilary Luker, Windermere |
3rd Shirley Leighton, Wigton |
|
CLASS 85 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 86 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
3rd Hilary Luker, Windermere |
|
CLASS 87 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Shirley Leighton, Wigton |
2nd John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 88 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 89 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st John Savage, Church Warsop |
|
CLASS 90 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Carol Kellett, Chorley |
|
CLASS 91 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 92 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 93 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd John Savage, Church Warsop |
3rd Hilary Luker, Windermere |
|
CLASS 94 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 98 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 99 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 100 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 101 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
2nd Daphne Kent, Harrogate |
|
CLASS 102 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 103 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 104 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 105 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Daphne Kent, Harrogate |
|
CLASS 106 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
2nd Daphne Kent, Harrogate |
|
CLASS 107 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 108 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 109 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Alan Keay, Birmingham |
|
CLASS 110 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Daphne Kent, Harrogate |
|
CLASS 111 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 202 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 204 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Sheila Brown, Maidstone |
2nd Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 205 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Sheila Brown, Maidstone |
2nd Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 206 | 6-picture | 2 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
|
CLASS 207 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 208 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 210 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Maureen Ledgerton, Braintree |
3rd Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 211 | 1-picture | 3 entries |
| |
2nd Jon Evans, Farnham |
2nd Maureen Ledgerton, Braintree |
3rd Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 213 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Jon Evans, Farnham |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
3rd Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 214 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
2nd Jon Evans, Farnham |
|
CLASS 215 | 6-picture | 1 entry |
| |
1st Rosemary Cox, Harrogate |
|
CLASS 216 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Rosemary Cox, Harrogate |
|
CLASS 217 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Rosemary Cox, Harrogate |
|
CLASS 218 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
2nd P Dawe, Purley |
|
CLASS 219 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd P Dawe, Purley |
3rd Rosemary Cox, Harrogate |
|
CLASS 220 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
|
CLASS 221 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
|
CLASS 223 | 3-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 224 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Anne Wright, York |
2nd P Dawe, Purley |
|
CLASS 225 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Rosemary Cox, Harrogate |
2nd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 226 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Rosemary Cox, Harrogate |
2nd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 227 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Jean Morris, Berkhampstead |
2nd Mr MH Morrow, Wrexham |
|
CLASS 228 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Jean Morris, Berkhampstead |
2nd Mr MH Morrow, Wrexham |
|
CLASS 229 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Mrs S Morrow, Wrexham |
2nd Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 230 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 231 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Joan Bradbury, Elwick |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 232 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st David Philbey, Petersfield |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 233 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Peter Maguire, Gosforth |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
3rd David Philbey, Petersfield |
|
CLASS 234 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 235 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Peter Maguire, Gosforth |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 236 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Peter Maguire, Gosforth |
2nd Joan Bradbury, Elwick |
|
CLASS 237 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Joan Bradbury, Elwick |
2nd Peter Maguire, Gosforth |
|
CLASS 240 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 241 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 242 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 243 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 244 | 3-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 245 | 1-picture | 1 entry |
| | |
CLASS 246 | 1-picture | 1 entry |
| | |