CLASS 1 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 2 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 3 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
2nd Cyril Dart, Taunton |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 4 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Dave Philbey, Petersfield |
|
CLASS 5 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 6 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Chas & Rita Carter, Burpham |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 7 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 8 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st David Richards, Cheltenham |
2nd Dave Philbey, Petersfield |
|
CLASS 9 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 10 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd David Richards, Cheltenham |
|
CLASS 11 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 12 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
3rd Jim McGregor, Worcester |
|
CLASS 13 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 14 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 15 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd Richard Manuel, Ross-on-Wye |
|
CLASS 16 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 17 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
2nd Paul Cumbleton, Tilehurst |
3rd Dick & Valerie Bathe, Ware |
|
CLASS 18 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Jim Loring, Weston-Super-Ma |
|
CLASS 19 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Barry Starling, Exeter |
3rd Paul Cumbleton, Tilehurst |
|
CLASS 20 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 21 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 22 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Dorothy Sample, Devizes |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 23 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Dorothy Sample, Devizes |
|
CLASS 24 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
3rd Don & Heather Hyde, Seend |
|
CLASS 25 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Dave Philbey, Petersfield |
3rd Simon Bond, Hartpury |
|
CLASS 26 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Starling, Exeter |
|
CLASS 27 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John & Jean Morris, Berkhamstead |
2nd Barry Starling, Exeter |
3rd Paul Cumbleton, Tilehurst |
|
CLASS 28 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Dave Philbey, Petersfield |
|
CLASS 29 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Lee & Julie Martin, Pevensey |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 30 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 31 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Don & Heather Hyde, Seend |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 32 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Chas & Rita Carter, Burpham |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd David Hatchett, Okehampton |
|
CLASS 33 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Don & Heather Hyde, Seend |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
3rd Chris Birchall, Cullompton |
|
CLASS 34 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Paul Cumbleton, Tilehurst |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 35 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Barry Starling, Exeter |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Rob Hubble, Shaugh Prior |
|
CLASS 36 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Julie Hatchett, Okehampton |
|
CLASS 37 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Dave Philbey, Petersfield |
2nd Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 40 | 6-pan | 1 entry |
| |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
|
CLASS 41 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Don & Heather Hyde, Seend |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 42 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
2nd Dorothy Sample, Devizes |
3rd Don & Heather Hyde, Seend |
|
CLASS 43 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Robin White, Blackthorn Nurs |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 44 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 45 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Dave Philbey, Petersfield |
3rd Don & Heather Hyde, Seend |
|
CLASS 46 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Dave Philbey, Petersfield |
|
CLASS 47 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Dave Philbey, Petersfield |
2nd Chas & Rita Carter, Burpham |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 48 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Dave Philbey, Petersfield |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
3rd Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 49 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 50 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Don & Heather Hyde, Seend |
2nd Geoff Parker, Banbury |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 51 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 52 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 53 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 54 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
|
CLASS 55 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd Richard Manuel, Ross-on-Wye |
3rd Geoff Parker, Banbury |
|
CLASS 56 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 57 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Chas & Rita Carter, Burpham |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 58 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 59 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Lee & Julie Martin, Pevensey |
|
CLASS 60 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Jim Almond, Shrewsbury |
|
CLASS 61 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Simon Bond, Hartpury |
2nd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 62 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Dave Philbey, Petersfield |
3rd Simon Bond, Hartpury |
|
CLASS 63 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Chas & Rita Carter, Burpham |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
3rd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
|
CLASS 64 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Paul Cumbleton, Tilehurst |
2nd Don & Heather Hyde, Seend |
3rd Dave Philbey, Petersfield |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 65 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Peter Erskine, Petersfield |
3rd Paul Cumbleton, Tilehurst |
|
CLASS 66 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Don & Heather Hyde, Seend |
3rd Ivan Pinnick, Cowes, I.o.W. |
|
CLASS 67 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Martin & Anna Sheader, Southampton |
2nd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 68 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Richard Manuel, Ross-on-Wye |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Jim McGregor, Worcester |
|
CLASS 69 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
|
CLASS 70 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Barry Starling, Exeter |
|
CLASS 74 | 6-pan | 1 entry |
| |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 75 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
3rd Keith Hutton, Stogursey |
|
CLASS 76 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 77 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 78 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 79 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 80 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 81 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Keith Hutton, Stogursey |
|
CLASS 82 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 83 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Kathleen Baker, Llanarthney |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
3rd Cyril Dart, Taunton |
|
CLASS 84 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 85 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Richard Clements, Pershore |
|
CLASS 86 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Alan Flack, Okehampton |
2nd Richard Clements, Pershore |
|
CLASS 87 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Flack, Okehampton |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
3rd Chris Birchall, Cullompton |
|
CLASS 88 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Howard & Sally Wills, Torrington |
2nd Chris Birchall, Cullompton |
3rd Richard Clements, Pershore |
|
CLASS 89 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Howard & Sally Wills, Torrington |
2nd Richard Clements, Pershore |
3rd Chris Birchall, Cullompton |
|
CLASS 90 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Chris Birchall, Cullompton |
2nd Alan Flack, Okehampton |
|
CLASS 91 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 92 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Richard Clements, Pershore |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 93 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 94 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 95 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 96 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cyril Dart, Taunton |
3rd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 97 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
2nd Tim Loe, Launceston |
3rd George Elder, Cardiff |
|
CLASS 98 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
|
CLASS 99 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
3rd Richard Clements, Pershore |
|
CLASS 100 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
2nd Cyril Dart, Taunton |
|
CLASS 105 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 106 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Rob Hubble, Shaugh Prior |
2nd Susan Clements, Pershore |
3rd Mr M Quest, Plymton |
|
CLASS 107 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Nicholette Bitschi, Talaton |
3rd Geoff Goodwin, Wellington |
|
CLASS 108 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Mr M Quest, Plymton |
2nd Lorraine Birchall, Cullompton |
3rd Keith Hutton, Stogursey |
|
CLASS 109 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 110 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Geoff Goodwin, Wellington |
|
CLASS 111 | 1-pan | 1 entry |
| |
3rd Geoff Goodwin, Wellington |
|
CLASS 112 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lorraine Birchall, Cullompton |
2nd Colin Everett, Tilehurst |
|
CLASS 113 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Lorraine Birchall, Cullompton |
2nd Tim Loe, Launceston |
3rd Jim Loring, Weston-Super-Ma |
|
CLASS 114 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Jim Loring, Weston-Super-Ma |
2nd Tim Loe, Launceston |
3rd Nicholette Bitschi, Talaton |
|
CLASS 115 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
|
CLASS 116 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tim Loe, Launceston |
2nd Rob Hubble, Shaugh Prior |
|
CLASS 117 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Lorraine Birchall, Cullompton |
|
CLASS 118 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
2nd Rob Hubble, Shaugh Prior |
3rd Lorraine Birchall, Cullompton |
|
CLASS 119 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Howard & Sally Wills, Torrington |
2nd Susan Clements, Pershore |
3rd Lorraine Birchall, Cullompton |
|
CLASS 120 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Lorraine Birchall, Cullompton |
2nd Howard & Sally Wills, Torrington |
3rd Jonathan Evans, Farnham |
|
CLASS 121 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lorraine Birchall, Cullompton |
2nd Susan Clements, Pershore |
|
CLASS 122 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 202 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Pam Turtle, Sible Hedingham |
|
CLASS 204 | 3-picture | 5 entries |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
2nd Pam Turtle, Sible Hedingham |
3rd Sheila Brown, Maidstone |
|
CLASS 205 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Pam Turtle, Sible Hedingham |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 206 | 6-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 207 | 3-picture | 3 entries |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
2nd Sheila Brown, Maidstone |
3rd Chas Carter, Burpham |
|
CLASS 208 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
2nd Pete Murray, Stamford |
3rd Chas Carter, Burpham |
|
CLASS 210 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 211 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 213 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
|
CLASS 214 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Pete Murray, Stamford |
2nd Jonathan Evans, Farnham |
|
CLASS 215 | 6-picture | 1 entry |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 216 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 217 | 1-picture | 1 entry |
| |
2nd Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 218 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 219 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 220 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 221 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
3rd Elizabeth Honnor, Taunton |
|
CLASS 223 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 224 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
|
CLASS 225 | 3-picture | 2 entries |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
2nd Mrs Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 226 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
2nd Mrs Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 227 | 3-picture | 1 entry |
| |
1st Mrs Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 228 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Mrs Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 229 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Mrs Jean Morris, Berkhampstead |
|
CLASS 230 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
3rd Alan Flack, Okehampton |
|
CLASS 231 | 1-picture | 3 entries |
| |
1st Alan Flack, Okehampton |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
3rd Chas Carter, Burpham |
|
CLASS 232 | 3-picture | 4 entries |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
3rd Jackie Murray, Stamford |
|
CLASS 233 | 1-picture | 5 entries |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
2nd Jackie Murray, Stamford |
3rd Alan Flack, Okehampton |
|
CLASS 234 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
1st Maureen Ledgerton, Braintree |
|
CLASS 235 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
3rd Chas Carter, Burpham |
|
CLASS 236 | 1-picture | 4 entries |
| |
1st Jackie Murray, Stamford |
2nd Jonathan Evans, Farnham |
3rd Sam Lloyd, Redditch |
|
CLASS 237 | 1-picture | 1 entry |
| |
1st Jonathan Evans, Farnham |
|
CLASS 240 | 3-picture | 1 entry |
| |
2nd Alan Flack, Okehampton |
|
CLASS 241 | 1-picture | 2 entries |
| |
3rd Alan Flack, Okehampton |
3rd Elizabeth Honnor, Taunton |
|
CLASS 242 | 1-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 243 | 1-picture | 2 entries |
| |
1st Mr J Sanders, Rackenford |
3rd Elizabeth Honnor, Taunton |
|
CLASS 244 | 3-picture | 0 entries |
| | |
CLASS 245 | 1-picture | 1 entry |
| |
3rd Elizabeth Honnor, Taunton |
|
CLASS 246 | 1-picture | 0 entries |
| | |