CLASS 1 | 6-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 2 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 3 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
2nd Jeff Davies, Hellaby |
3rd Pat Craven, Yarm |
|
CLASS 4 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 5 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 6 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Tony Rymer, Wormald Green |
|
CLASS 7 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Rod & Shirley Johnson, Bollington |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 8 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Rod & Shirley Johnson, Bollington |
|
CLASS 9 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 10 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st John Forrest, Blackpool |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Mavis Allanson, Bolton |
3rd Chris Lilley, Worksop |
|
CLASS 11 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Don Peace, Yarm |
2nd Jean Wilson, Newark |
|
CLASS 12 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Jean Wilson, Newark |
2nd Peter Hood, Penshaw |
3rd Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 13 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Harry Brown, East Wittering |
|
CLASS 14 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Clare Oates, Scunthorpe |
2nd Chris Bowyer, Chaddesden |
3rd Tommy Anderson, Kendal |
|
CLASS 15 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
|
CLASS 16 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st John Richards, Hexham |
2nd Jean Wilson, Newark |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 17 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 18 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
2nd Tommy Anderson, Kendal |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 19 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Geoff Mawson, Dronfield |
|
CLASS 20 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Carl Hardwick, Wolverhampton |
2nd Barry Tattersall, Twickenham |
3rd Pat Craven, Yarm |
|
CLASS 21 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 22 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 23 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd David King, Sheffield |
3rd Ian Instone, Leeds |
|
CLASS 24 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Carl Hardwick, Wolverhampton |
3rd John Dixon, East Leake |
3rd Russel Hall, Wolsingham |
|
CLASS 25 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd Mavis Allanson, Bolton |
3rd Andrew Lovell, Ormskirk |
|
CLASS 26 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st John Forrest, Blackpool |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
|
CLASS 27 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
1st Michael Myers, Harrogate |
2nd Robert Rolfe, Nottingham |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 28 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Mike Smith, Hythe Alpines |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 29 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Saxton, Sutton in Ash. |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Barry Tattersall, Twickenham |
|
CLASS 30 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 31 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Cecilia Coller, Norwich |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Carl Hardwick, Wolverhampton |
3rd Brian Russ, Ormskirk |
|
CLASS 32 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Carl Hardwick, Wolverhampton |
2nd Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
3rd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 33 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Irene Sentance, Grainthorpe |
2nd Jean Wilson, Newark |
3rd Carl Hardwick, Wolverhampton |
|
CLASS 34 | 1-pan | 3 entries |
| |
2nd Harry Brown, East Wittering |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 35 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Diane Clement, Wolverhampton |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Alan Newton, Ponteland |
|
CLASS 36 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd John Saxton, Sutton in Ash. |
|
CLASS 37 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st John Saxton, Sutton in Ash. |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 38 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Brian & Shelagh Smethurst, Bury |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 39 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Jeff Davies, Hellaby |
|
CLASS 40 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st John Saxton, Sutton in Ash. |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 41 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Irene Sentance, Grainthorpe |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 42 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Jo Walker, Solihull |
2nd Doreen Webster, Loughborough |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 43 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Brian Russ, Ormskirk |
2nd Sam Lloyd, Redditch |
3rd Diane Clement, Wolverhampton |
|
CLASS 44 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ron & Hilary Price, Eccles |
2nd Brian Russ, Ormskirk |
3rd Edward Spencer, Egginton |
|
CLASS 45 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Jo Walker, Solihull |
|
CLASS 46 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mavis Lloyd, Redditch |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 47 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Clare Oates, Scunthorpe |
1st Jo Walker, Solihull |
2nd Gill Saxton, Sutton in Ash. |
3rd Ju Bramley, Chesterfield |
|
CLASS 48 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Dower, Frodsham |
2nd Clare Dower, Frodsham |
3rd Ron & Hilary Price, Eccles |
|
CLASS 49 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 50 | 3-pan | 8 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Cecilia Coller, Norwich |
|
CLASS 51 | 1-pan | 18 entries |
| |
1st Graham Nicholls, Timsbury |
2nd Doreen Webster, Loughborough |
3rd Pat Craven, Yarm |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 52 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
2nd Jeff Davies, Hellaby |
3rd Andrew Lovell, Ormskirk |
|
CLASS 53 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
3rd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 54 | 3-pan | 9 entries |
| |
1st Jim Almond, Shrewsbury |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 55 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Diane Clement, Wolverhampton |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 56 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Peter Hood, Penshaw |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Jeff Davies, Hellaby |
|
CLASS 57 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st John & Jean Morris, Berkhamstead |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Dave Newsome, Dronfield |
|
CLASS 58 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Terry Teal, Ryton |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd Brian Burrow, Lancaster |
|
CLASS 59 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Ian Instone, Leeds |
3rd Eric Watson, Newcastle |
|
CLASS 60 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Geoff Parker, Banbury |
3rd Tony Rymer, Wormald Green |
|
CLASS 61 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd George Young, Stocksfield |
3rd Mavis Allanson, Bolton |
|
CLASS 62 | 1-pan | 16 entries |
| |
1st Lionel Clarkson, Blackpool |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd John Richards, Hexham |
3rd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 63 | 1-pan | 13 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Ian Kidman, Ebchester |
3rd Pat Craven, Yarm |
|
CLASS 64 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Doreen Webster, Loughborough |
2nd Tony Rymer, Wormald Green |
3rd Dick & Valerie Bathe, Ware |
|
CLASS 65 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
3rd Andrew Lovell, Ormskirk |
|
CLASS 66 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 67 | 3-pan | 5 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
3rd Jim Almond, Shrewsbury |
|
CLASS 68 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Peter Erskine, Petersfield |
1st Derek Pickard, Stockton-on-Tee |
2nd Rosemary Cox, Harrogate |
3rd Clare Oates, Scunthorpe |
|
CLASS 69 | 1-pan | 11 entries |
| |
1st Mike Bramley, Chesterfield |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 70 | 3-pan | 7 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Pat Craven, Yarm |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 71 | 1-pan | 15 entries |
| |
1st Ron & Hilary Price, Eccles |
2nd Jeff Davies, Hellaby |
3rd George Young, Stocksfield |
|
CLASS 72 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Ian Kidman, Ebchester |
2nd Harry Roberts, Ashby-de-la-Zou |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 73 | 1-pan | 14 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Jeff Davies, Hellaby |
2nd John Saxton, Sutton in Ash. |
3rd Peter Erskine, Petersfield |
|
CLASS 74 | 1-pan | 13 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Geoff Mawson, Dronfield |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 75 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Sam Lloyd, Redditch |
2nd Don Peace, Yarm |
3rd Brian Walker, Solihull |
|
CLASS 76 | 3-pan | 6 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 77 | 1-pan | 8 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
3rd Martin & Anna Sheader, Southampton |
|
CLASS 78 | 1-pan | 6 entries |
| |
1st Geoff Rollinson, Holmfirth |
2nd Jim Almond, Shrewsbury |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 79 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Alan Newton, Ponteland |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Chris Bowyer, Chaddesden |
|
CLASS 80 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Alan Furness, Hexham |
2nd Cecilia Coller, Norwich |
3rd Ian Kidman, Ebchester |
|
CLASS 81 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st George Young, Stocksfield |
2nd Graham Nicholls, Timsbury |
|
CLASS 82 | 1-pan | 14 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Ian Instone, Leeds |
2nd Geoff Rollinson, Holmfirth |
3rd Alan Furness, Hexham |
|
CLASS 83 | 1-pan | 9 entries |
| |
1st Geoff Parker, Banbury |
2nd Martin & Anna Sheader, Southampton |
3rd Ian Instone, Leeds |
3rd Steven Newton, Fleckney |
|
CLASS 85 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
3rd Edward Spencer, Egginton |
|
CLASS 86 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 87 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 88 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 89 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 90 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 91 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Kathleen Baker, Llanarthney |
2nd Mr&Mrs G Wilkinson, Sheffield |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 92 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
|
CLASS 93 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mr&Mrs G Wilkinson, Sheffield |
2nd John Savage, Warsop |
|
CLASS 94 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Mr&Mrs G Wilkinson, Sheffield |
2nd Edward Spencer, Egginton |
3rd John Savage, Warsop |
|
CLASS 95 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Ian Carty, Chesterfield |
|
CLASS 96 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 97 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Edward Spencer, Egginton |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
|
CLASS 98 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Ian Carty, Chesterfield |
|
CLASS 99 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 100 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Edward Spencer, Egginton |
2nd Ian Carty, Chesterfield |
3rd Tony Lee, Long Eaton |
|
CLASS 101 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
3rd Ian Carty, Chesterfield |
|
CLASS 102 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Edward Spencer, Egginton |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
3rd Ian Carty, Chesterfield |
|
CLASS 103 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 104 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Edward Spencer, Egginton |
|
CLASS 105 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
|
CLASS 106 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
|
CLASS 107 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
|
CLASS 108 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 109 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Mr&Mrs G Wilkinson, Sheffield |
3rd Ian Carty, Chesterfield |
|
CLASS 110 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Carty, Chesterfield |
2nd Barry Winter, Stockton-on-Tee |
3rd Edward Spencer, Egginton |
|
CLASS 111 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Barry Winter, Stockton-on-Tee |
2nd Tony Lee, Long Eaton |
3rd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
|
CLASS 112 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Lee, Long Eaton |
2nd Jean Peake, Pen-y-Ffordd |
3rd Ian Carty, Chesterfield |
|
CLASS 113 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 114 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st John Savage, Warsop |
2nd David Porter, Coventry |
3rd Enid Barton, Matlock |
|
CLASS 115 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 116 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 117 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd David Porter, Coventry |
3rd Keith Hutton, Stogursey |
|
CLASS 118 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Len Robinson, Chesterfield |
|
CLASS 119 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st David Porter, Coventry |
|
CLASS 120 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 121 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Martin Lindop, Cheswick Green |
|
CLASS 122 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 123 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Len Robinson, Chesterfield |
|
CLASS 124 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Martin Lindop, Cheswick Green |
2nd Enid Barton, Matlock |
|
CLASS 125 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Len Robinson, Chesterfield |
2nd David Porter, Coventry |
3rd Martin Lindop, Cheswick Green |
|
CLASS 126 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st David Porter, Coventry |
2nd John Savage, Warsop |
|
CLASS 127 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st David Porter, Coventry |
|