CLASS 1 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st John Dixon, East Leake |
|
CLASS 2 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
2nd Richard Manuel, Ross-on-Wye |
3rd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 3 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 4 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st George Elder, Cardiff |
|
CLASS 5 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown, West Kirby |
3rd Mick & Pam Reed, Crawley |
|
CLASS 6 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Ian Robertson, Dinton |
2nd Geoff Mawson, Dronfield |
3rd Mick & Pam Reed, Crawley |
|
CLASS 7 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Mick & Pam Reed, Crawley |
|
CLASS 8 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 9 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 10 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Jim Archibald, Llandysul |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 11 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Richard Hancock, Dilwyn |
|
CLASS 12 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mick & Pam Reed, Crawley |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 13 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Tony Goode, Norwich |
2nd Mick & Pam Reed, Crawley |
3rd Jim Archibald, Llandysul |
|
CLASS 14 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
3rd Jim Archibald, Llandysul |
|
CLASS 15 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 16 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Trevor Jones, Hoddesdon |
|
CLASS 17 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Don & Heather Hyde, Seend |
2nd Jim Archibald, Llandysul |
|
CLASS 18 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 19 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Mick & Pam Reed, Crawley |
|
CLASS 20 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Roger Norman, Leominster |
2nd Ian Robertson, Dinton |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 21 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
|
CLASS 22 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st David Richards, Cheltenham |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 23 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 24 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Paul Cumbleton, Tilehurst |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd John Dixon, East Leake |
|
CLASS 25 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John & Jean Morris, Berkhamstead |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Norma Pagdin, Elwick |
|
CLASS 30 | 6-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 31 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Tony Goode, Norwich |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 32 | 1-pan | 10 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Barry Tattersall, Twickenham |
3rd Richard Manuel, Ross-on-Wye |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 33 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul Cumbleton, Tilehurst |
|
CLASS 34 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Geoff Mawson, Dronfield |
2nd David Richards, Cheltenham |
3rd Paul Cumbleton, Tilehurst |
|
CLASS 35 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Mike &Christine Brown, West Kirby |
3rd Ian Robertson, Dinton |
|
CLASS 36 | 1-pan | 12 entries |
| |
1st Irene Sentance, Grainthorpe |
2nd Mike &Christine Brown, West Kirby |
3rd Don & Heather Hyde, Seend |
|
CLASS 37 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 38 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Paul Cumbleton, Tilehurst |
|
CLASS 39 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Paul Cumbleton, Tilehurst |
2nd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
3rd Don & Heather Hyde, Seend |
|
CLASS 40 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Ian Leslie, Bangor |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 41 | 3-pan | 3 entries |
| |
1st Jim Archibald, Llandysul |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 42 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st John Dixon, East Leake |
2nd Tony Goode, Norwich |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 43 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 44 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd Ian Leslie, Bangor |
|
CLASS 45 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Robert Rolfe, Nottingham |
2nd John Dixon, East Leake |
3rd Tony Goode, Norwich |
|
CLASS 46 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Ian Leslie, Bangor |
2nd Jim Archibald, Llandysul |
3rd Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 47 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
|
CLASS 48 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 49 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Dick & Valerie Bathe, Ware |
3rd Trevor Jones, Hoddesdon |
|
CLASS 50 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 51 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jim Archibald, Llandysul |
2nd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
3rd Tony Goode, Norwich |
|
CLASS 52 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Richard Hancock, Dilwyn |
|
CLASS 53 | 1-pan | 7 entries |
| |
1st Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
2nd Irene Sentance, Grainthorpe |
3rd David Richards, Cheltenham |
|
CLASS 54 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Jean Rich, Chelmsford |
2nd Simon Bond, Hartpury |
3rd John & Jean Morris, Berkhamstead |
|
CLASS 55 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Barry Tattersall, Twickenham |
3rd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 56 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 57 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd John & Jean Morris, Berkhamstead |
3rd Irene Sentance, Grainthorpe |
|
CLASS 58 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Barry Tattersall, Twickenham |
2nd John Dixon, East Leake |
3rd Paul & Gill Ranson, Chippenham |
|
CLASS 59 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
|
CLASS 60 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Bob & Rannveig Wallis, Carmarthen |
2nd Jim Archibald, Llandysul |
3rd Tony Goode, Norwich |
|
CLASS 61 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Paul & Gill Ranson, Chippenham |
2nd Jean Rich, Chelmsford |
3rd Ivor Betteridge, Ashby-de-la-Zou |
|
CLASS 70 | 3-pan | 1 entry |
| |
2nd George Elder, Cardiff |
|
CLASS 71 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Glenis Dyer, Welford |
2nd George Elder, Cardiff |
3rd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 72 | 3-pan | 1 entry |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 73 | 1-pan | 2 entries |
| |
3rd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 74 | 1-pan | 1 entry |
| |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 75 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 76 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 77 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 78 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 79 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 80 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 81 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
2nd Kathleen Baker, Llanarthney |
|
CLASS 82 | 1-pan | 2 entries |
| |
2nd Glenis Dyer, Welford |
3rd Kathleen Baker, Llanarthney |
|
CLASS 83 | 3-pan | 4 entries |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
2nd Kathleen Baker, Llanarthney |
3rd Glenis Dyer, Welford |
|
CLASS 84 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
2nd Cyril Dart, Taunton |
|
CLASS 85 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 86 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Glenis Dyer, Welford |
2nd Cyril Dart, Taunton |
|
CLASS 87 | 1-pan | 5 entries |
| |
1st Cyril Dart, Taunton |
2nd George Elder, Cardiff |
3rd Norma Pagdin, Elwick |
|
CLASS 88 | 1-pan | 2 entries |
| |
3rd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 89 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Cyril Dart, Taunton |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 90 | 1-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 91 | 3-pan | 2 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Jenny Bourne, Dawlish |
|
CLASS 92 | 1-pan | 4 entries |
| |
1st Jenny Bourne, Dawlish |
2nd Glenis Dyer, Welford |
3rd Angie Yorston, Grays |
|
CLASS 93 | 3-pan | 1 entry |
| | |
CLASS 94 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st George Elder, Cardiff |
2nd Norma Pagdin, Elwick |
|
CLASS 95 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 96 | 1-pan | 3 entries |
| |
1st Alastair Forsythe, Chepstow |
2nd Mr I Tyrell, Godmanchester |
|
CLASS 97 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 98 | 1-pan | 2 entries |
| |
1st Mr I Tyrell, Godmanchester |
2nd Peter Stevens, Newcastle Emlyn |
|
CLASS 99 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mr I Tyrell, Godmanchester |
|
CLASS 100 | 3-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 101 | 1-pan | 0 entries |
| | |
CLASS 102 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mr I Tyrell, Godmanchester |
|
CLASS 103 | 1-pan | 1 entry |
| |
1st Mr I Tyrell, Godmanchester |
|